Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Wynajmiesz Poloneza na minuty

11 paź, 09:53

Jedna z firm carsharingowych w Warszawie wprowadziła do swojej floty aut dostępnych na minuty Poloneza Caro z 1993 roku. Ten samochód również będzie można wypożyczyć za pomocą aplikacji w telefonie.

Udostępnij
0
Skomentuj

To z całą pewnością ciekawa atrakcja i świetny pomysł na promocję. Za niewielkie pieniądze można cofnąć się w czasie i na własnej skórze poczuć jak jeździło się kiedyś i docenić, jak komfortowe są wspólczesne samochody. Cena wypożyczenia Poloneza Caro wynosi 0,79 zł za minutę i 0,79 zł za kilometr (iczone łącznie).

Polonez nie ma poduszek powietrznych, ABS-u, ani wspomagania kierownicy (o automatycznej skrzyni nie wspominając), więc jazda nim może być dla niektórych wyzwaniem. Dlatego w środku znajdować się będzie instrukcja ułatwiająca korzystanie z auta.

- Samochód jest w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Kupiony od pierwszego właściciela z przebiegiem 107 000 km. Posiada katalizator i wtrysk paliwa. Jest napędzany silnikiem benzynowym o mocy 80 KM. Specjalnie na potrzeby usługi przeszedł modernizację zamków i elektryki, zamontowano w nim kilka nowoczesnych urządzeń telematycznych, dzięki którym samochód można użytkować tak jak każdy inny pojazd w CarSharingu. opowiada Leszek Leśniak, dyrektor rozwoju usługi PANEK CarSharing, pomysłodawca włączenia Poloneza do usługi.

Poleć
Udostępnij
0

Zobacz również:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej