Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Zaparkował auto... na parapecie

7 cze, 15:28

To, co wiedzieli świadkowie, zapewne wykraczało poza ich wyobraźnię. Rozpędzony Peugeot w miejscowości Lubno (woj. lubuskie) zaparkował tylnymi kołami na parapecie budynku. Na całe szczęście nie było ofiar.

Udostępnij
0
Skomentuj
Tak skończyła się brawurowa jazda Tak skończyła się brawurowa jazda Foto: OSP Lubno / Auto Świat

Kierowca skorzystał z nieobecności syna i wybrał się na przejażdżkę. Niestety, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i opuścił pas ruchu. Najpierw uderzył w znak drogowy i zniszczył ogrodzenie, by zatrzymać się dopiero na ścianie budynku. Z palącego się pojazdu świadkowie zdarzenia szybko ewakuowali kierowcę.

Na miejsce szybko przybył wóz straży pożarnej oraz funkcjonariusze policji. Pożar auta został szybko ugaszony, a po zbadaniu pechowego kierowcy okazało się, że ma 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Zdarzenia uznano za kolizję, ale kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej