Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

74-letni kierowca Alfa Romeo zawracał na S1 i zderzył się z TIR-em

6 lip, 10:08

To jeden z najniebezpieczniejszych odcinków trasy szybkiego ruchu S1, a na którym policyjne statystyki odnotowały już wile tragicznych w skutkach wypadków.

Udostępnij
0
Skomentuj

W okolicach Mierzęcic, tuż przed zjazdem na lotnisko w Pyrzowicach, tragiczny w skutkach wypadek spowodował 74-letni kierowca Alfy Romeo, który chciał zawrócić w niedozwolonym miejscu. W efekcie zderzył się z nadjeżdżającą ciężarówką, która przewróciła się na bok, blokując tę ruchliwą trasę.

W samochodzie ciężarowym został uwięziony kierowca. Jego wydobycie zajęło wiele minut, a przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon. Natomiast kierowca samochodu osobowego odniósł niewielkie obrażenia i po udzieleniu pomocy przez ratowników został przetransportowany przez ZRM do szpitala. Przyczyny wypadku bada policja. Na czas działań droga S1 była całkowicie zablokowana.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej

74-letni kierowca Alfa Romeo zawracał na S1 i zderzył się z TIR-em (slajd 1 z 4)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego