Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Był wypadek, ale nie było sprawcy i poszkodowanych

16 maja, 14:16

Wezwani policjanci do nocnego wypadku w Nowym Dzikowie na miejscu zastali tylko rozbite Audi. Nie było tam nikogo z poszkodowanych.

Udostępnij
0
Skomentuj

Szybko jednak zagadkę rozwiązano po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych i ustaleniu właściciela pojazdu. Okazało się, że autem jechało trzech mężczyzn w wieku od 25 do 29 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi, chociaż jak zgodnie twierdzili, zaczęli pić dopiero po wypadku. Jednak policjanci w takie tłumaczenia nie uwierzyli i skierowali delikwentów na badanie krwi.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej

Był wypadek, ale nie było sprawcy i poszkodowanych (slajd 1 z 3)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego