Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Gumball 3000 do Las Vegas

27 maja 15 11:02

To wyjątkowy rajd, z wyjątkowymi samochodami z silnikami o średniej mocy przekraczającej 400 KM. Trasa wiedzie z Kopenhagi do Las Vegas.

Udostępnij
0
Skomentuj

Ta wyjątkowa impreza organizowana jest nieprzerwanie od 1999 roku. Uczestnicy rajdu mają do pokonania trasę 3000 mil (4800 km) wytyczona drogami publicznymi różnych krajów. Głośne i szybkie samochody często zatrzymywane są przez policję za m.in. przekroczenie przepisów drogowych obowiązujących w danych krajach. Właścicielami i zarazem kierowcami supersamochodów są m.in. znane gwiazdy filmu, bankierzy i gwiazdy sportu.

W tym roku trasa wiedzie na kołach z Kopenhagi do Amsterdamu, a dalej drogą morską do USA i ponownie na kołach do Las Vegas.

W naszej galerii prezentujemy najciekawsze pojazdy z Gumball 3000.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej

Gumball 3000 do Las Vegas (slajd 1 z 37)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego