Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Kieleckie klasyki

10 lip, 10:51

Po raz pierwszy na kieleckich targach samochodowych na klasyki przeznaczono całą halę. Wystawiono kilkadziesiąt pojazdów zabytkowych – głównie produkcji polskiej i z tzw. demoludów. Były też auta zachodnie – kolekcja Mercedesów, przedwojenne bardzo rzadkie Rosengarty, kolekcja Mini, ogromny amerykański krążownik oraz sportowe Celiki.

Udostępnij
0
Skomentuj

Bardzo interesująca była kolekcja polskich przedwojennych rowerów Łucznik oraz ekspozycja samochodów rajdowych używanych przez polskich zawodników.

W galerii prezentujemy najciekawsze pojazdy wystawione na targach w Kielcach.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej