Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Mercedes Brabus SLK

6 sie, 15:21

Mercedes brabus to najwyższa półka jeżeli chodzi o samochody Mercedesa. Jeśli akurat staliście się właścicielami nowego Mercedesa SLK, to pewnie chcielibyście, by Wasza nowa bryka była jedyna w swoim rodzaju. Jeśli tak, Babus ma coś, co może Was zainteresować

Udostępnij
0
Skomentuj

Mercedes brabus - zmiany wizualne oraz mechaniczne

Babus proponuje zestaw przeróbek wizualnych i technicznych do najnowszego roadstera Mercedesa. Z zewnątrz auto wyróżnia się nowymi felgami (od 17 do 20 cali), spojlerem, dyfuzorem, progami, zderzakami i przyczajoną do skoku sylwetką (zawieszenie obniżone o 30 mm).

Wewnątrz mamy skórę, aluminium, alcantarę i bogate wyposażenie. Zmiany techniczne? Model SLK 200 po wyjeździe z warsztatu Brabusa ma 209 zamiast 183 KM, a model SLK250 ma 230 lub 240 zamiast 204 KM. W tej najmocniejszej wersji auto osiąga setkę w 6,2 s i osiąga maksymalnie 248 km/h.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej