Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Rinspeed Snap – pojazd przyszłości na salonie w Genewie

22 lut, 13:43

Firma Renspeed od 40 lat przygotowuje na salon w Genewie koncepcyjne, futurystyczne pojazdy. Na najbliższym salonie (6-16 marca) pokaże pojazd Snap.

Udostępnij
0
Skomentuj

Oczywiście jest to pojazd miejski, z napędem elektrycznym, autonomiczny, czyli poruszający się bez udziału kierowcy. I niezwykle funkcjonalny.

Oryginalnym rozwiązaniem jest to, że pojazd składa się z dwóch części – podwozia oraz odłączanej skorupy pełniącej rolę nadwozia.

W Snapie obie osie są skrętne, co pozwala łatwo manewrować tym pojazdem mającym 4685 mm długości.

Snap jest wręcz nafaszerowany elektronicznymi systemami i gadżetami. Są tu czujniki ruchu i aktywny tempomat, szybkie łącza internetowe i duże ekrany do wyświetlania informacji i treści rozrywkowych. Każdy pasażer ma do dyspozycji 3 wyświetlacze, na których znajdzie informacje o drodze, dostępnych sklepach, lokalach itp, a także filmy, gry lub muzykę.

Rinspeed Snap ma 4685 mm długości, 1960 szerokości i 1842 wysokości. Napędza go silnik elektryczny o mocy od 28 do 51 kW (38-70 KM). Pojazd osiąga ok. 80 km/h, do setki przyspiesza w 5 sekund, ma zasięg ok. 100 km.

W galerii zdjęcia Rinspeeda Snapa

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej