Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Skoda na 100-lecie niepodległości

10 sie, 09:53

Nie tylko Polacy, ale także Czesi świętują 100-lecie powstania swojej republiki. Z tej to okazji Skoda Auto przygotowała pakiet specjalny Edition 100, która będzie dostępna w sprzedaży do końca 2018 roku.

Udostępnij
0
Skomentuj

Edition 100 przygotowana została na rynek czeski, ale z tego pomysłu mógłby skorzystać również polski importer i w ten sposób uczcić 100-lecie niepodległości.

Pakiet Edition 100 będzie dostępny we wszystkich modelach Skody, z wyjątkiem Citigo. Obejmuje m.in. barwne przeszycia przednich foteli, trójkolorowe przeszycia skórzanej kierownicy i okolicznościowe logo na przednich błotnikach. Zamawiać go można począwszy od opcji wyposażenia Style.

Produkcja aut z pakietem Edition 100 rozpocznie się we wrześniu, a ostatnie zamówienia będą przyjmowane do 31 grudnia 2018 roku.

Jednocześnie Skoda Auto zaprasza do fabrycznego muzeum w Mlada Boleslav, gdzie od października 2018 r. będzie można oglądać specjalną ekspozycję pod hasłem „Pierwsze kilometry w pierwszej republice”.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej

Skoda na 100-lecie niepodległości (slajd 1 z 4)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego