Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Stacja Klasyki: salon, garaż i klub w jednym

10 wrz, 10:28

Stacja Klasyki w Łomiankach pod Warszawą – nowy punkt na oldtimerowej mapie Polski. Powstał tu salon samochodów klasycznych, gdzie prezentowane będą zabytkowe auta przeznaczone do sprzedaży.

Udostępnij
0
Skomentuj

Jest też trzypoziomowy garaż na ponad 100 samochodów, w którym przechowywane będą auta zabytkowe. Miejsce można wynająć na miesiąc, na sezon (np. na zimę), lub na cały rok. W tym ostatnim przypadku koszt wynajęcia miejsca garażowego wynosi 550 zł.

Właściciele Stacji Klasyki chcą w tym miejscu stworzyć klub dla właścicieli old- i youngtimerów oraz dla wszystkich osób, którym klasyczna motoryzacja jest bliska sercu.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 38/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. nowa Octavia i inne nowości Skody; pierwsze jazdy Fiatem 500X z silnikiem z Polski i Lexusem UX; narodziny marki Vinfast; porównanie kompaktów z benzyniakami turbo; czyszczenie wtryskiwaczy; niebezpieczne pojazdy elektryczne; VW Golf VII z drugiej ręki; Top 5 - używane auta sportowe; dodatek specjalny "Telefon w aucie".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej