Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Zasięg diesla na pełnym baku

7 sty 15 12:10

Diesle kojarzą się większości użytkowników z niskim spalaniem. A małe spalanie powinno oznaczać duży zasięg. Ale czy tak jest w rzeczywistości? Sprawdzamy ile na pełnym baku według danych producenta, przejadą samochody z naszego zestawienia.

Udostępnij
0
Skomentuj

Do porównania wzięliśmy samochody z kategorii "małe". Niska masa własna w połączeniu z silnikiem diesla powinny dać bardzo dobre efekty. Tym razem cięzko było dobrać takie same pojemności silników, gdyż niektórzy producenci mają w ofercie tylko jeden silnik diesla. Aby zestawienie było jak najbardziej wiarygodne, tu gdzie nie udało się porównać takich samych pojemności silników, staraliśmy się aby ich moc była zblizona.

Tak więc kto wygrał to porównanie i osiagnął wynik ponad 1400 km na jednym baku, a kto znalazł się na drugim końcu z wynikiem trochę ponad 1000 km? W naszym zestawieniu zabrakło kilku producentów, ponieważ nie mają oni w swojej ofercie silników diesla.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Auto Świat 19/2018 już w sprzedaży, a w nim m.in. pierwsza jazda prototypem BMW serii 8, Suzuki Swift Sport i nowym Mercedesem Klasy G; Nissan Micra kontra Volkswagen Polo; testy BMW i3s, Audi A7 i Mitsubishi Space Star; instalacja LPG w hybrydzie i zasilanie gazem ziemnym; pierwszeństwo w ruchu drogowym; pierwszy test Ferrari 488 Pista; wizyta w fabryce FCA w Tychach; dodatek "Używane ekstra".

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej