Imprezy Family Adventure to już znak rozpoznawczy naszego magazynu. Są stałym elementem w kalendarzu zarówno dla redakcji, jak i coraz większej grupy naszych czytelników.

Cały czas trwają prace do kolejnego sezonu naszych imprez. Wybieramy już miejsca i przygotowujemy trasy. Nie chcemy zepsuć niespodzianki, ale wszystkie szczegóły zdradzimy już wkrótce.

Podobnie jak w latach ubiegłych uczestnicy cyklu imprez będą mogli się bawić na trasach turystycznych, które można przejechać SUV-em, oraz adventure przygotowanych z myślą o twardych prawdziwych terenówkach. W tym roku powrócimy do klasyfikacji zespołowej, która będzie wymagała współpracy przy rozwiązywaniu zagadek oraz pokonywaniu przeszkód terenowych.

Tradycyjnie odbędą się cztery imprezy w sezonie (dwie przed wakacjami i dwie po wakacjach), które będą zlokalizowane w ciekawych miejscach w Polsce. Stawiamy na etnografię i piękne widoki oraz trasy atrakcyjne pod względem terenu. Nie zabraknie konkurencji przygotowanych dla dzieci oraz wielu niespodzianek, ponieważ Family Adventure to także interesująca forma zwiedzania Polski.

Spotkacie nas też na piknikach, które zorganizujemy w kilku dużych miastach. Na imprezach będziecie mogli wziąć udział w motoryzacyjnych konkursach i wygrać atrakcyjne gadżety.

Na wybrane imprezy z cyklu 4x4 Family Adventure możecie zapisać się na stronie - www.4x4familyadventure.pl