Po wersji Abarth 695 Tributo Ferrari -wszystkie wyprodukowane samochody w ilości 1 695 egzemplarzy zostały sprzedane od chwili wprowadzenia na rynek w lipcu 2008 do dzisiaj - samochody specjalne nadal stanowią ważny element dla spółki, dzięki świetnym wynikom uzyskanym przez Abarth 695 Edizione Maserati, zaprezentowanemu oficjalnie podczas rajduMille Miglia 2012. Auto w limitowanej edycji, której zostanie wyprodukowanych jedynie 499 egzemplarzy. Obecnie już 300 klientów jeździ tym samochodem, z czego jedna trzecia pochodzi z Japonii.

Abarth Fuoriserie to program poświęcony klientom poszukującym ekskluzywności samochodu skonstruowanego dla siebie połączonego z maksymalnymi osiągami. Stanowi maksymalny poziom personalizacji połączony z ekskluzywnością pojazdu skonstruowanego i przeznaczonego dla pojedynczego klienta.Salon samochodowy w Genewie stwarza idealną okazję do zaprezentowania modeli Abarth 695 Hype i Abarth 695 Black Diamond należących do kolekcji New Wave.

Zmienia się również Punto. Klient może teraz wybrać nową wzory na dachu i masce, lakierowaną i ręcznie polerowaną. Dodatkowo, od tej chwili samochód jest wyposażony seryjnie w silnik 1.4 MutiAir, którego moc zwiększono do 180 KM.