Czy pamiętacie jeszcze Daewoo Lanosa? Na pewno tak, na ulicach dość często można spotkać ten model produkowany na warszawskim Żeraniu. Okazuje się, że nadal jest to auto popularne na rynku wtórnym.

Tanie w zakupie i serwisie, w sumie niezawodne i obszerne, a jeśli jest dobrze utrzymane, to będzie służyć przez kilka lat. Dziś piszemy o wadach i zaletach

Daewoo Lanosa.

Opisujemy też Audi A6, produkowane w latach 2004-11, i tu nie powinno być wątpliwości, że ten samochód naprawdę wart jest zainteresowania. Mamy jeszcze garść ważnych informacji o używanych SUV-ach z napędem na jedną oś.

Sporą część tego wydania zajmują auta z drugiej ręki, ale nie zapomnieliśmy też o nowościach. Na targach w Los Angeles, gdzie mamy naszego wysłannika, zadebiutowały m.in Mazda CX-3 i Audi A9. Dominowały oczywiście marki amerykańskie, ale Europa też nieźle sobie tam radzi.

Polecamy lekturę dzisiejszego wydania, a w tym tygodniu do sprzedaży trafi nasz najnowszy Katalog Nowości 2015.

Foto: ACZ / Auto Świat

Zapraszamy także na nasze łamy, do iPada i na oraz na nasz profil na Facebooku. W tej chwili mamy już ponad 90 tys. fanów. Ich liczba rośnie z dnia na dzień. A skoro już jesteśmy przy nowoczesnych mediach, to przypominamy o cotygodniowej wersji Auto Świata na tablety, w której oferujemy odbiorcom nie tylko to, co publikujemy w wersji drukowanej, lecz także dodatkowe zdjęcia i filmy.

Życzymy miłej lektury!