W informatorze dla wyjeżdżających zimową porą za granicę piszemy o cenach paliw, opłatach drogowych i podajemy adresy polskich placówek dyplomatycznych w 14 krajach Europy.

Porównujemy pięć modeli samochodów Grupy Volkswagen – od małego SUV-a do potężnego pikapa, w których montowany jest taki sam, bardzo popularny silnik o pojemności skokowej 2.0 l TDI i mocy 140 KM.

Dla przymierzających się do podniesienia terenowej dzielności swojego SUV-a lekturą obowiązkową powinien być nasz artykuł, który krok po kroku przybliża sposób montażu elektrycznej wyciągarki.

AKTUALNOŚCI to m.in. Mazda CX-3, Audi Q7, Mercedes GLE Coupe, Porsche Cayenne GTS i Volvo V60 CC.

TESTY to m.in. modele, w których najlepiej sprawdza się silnik 2.0 TDI, jazda Land Roverem Discovery Sport, jak jeździ nowy Suzuki Vitara, crossover o stylizacji klasycznej „pięćsetki”, Audi Q3 po liftingu, najbardziej efektowna wersja czteronapędowej Pandy, test długodystansowy Toyoty RAV4 i podsumowanie kilkumiesięcznego testu quada Romet T3 5001 4x4.

SAMOCHODY UŻYWANE to m.in. prześwietlamy topowy model amerykańskiej marki i najpopularniejsze czteronapędowe wersje aut szosowych.

TURYSTYKA I SPORT to m.in. motocross i Skoda Yeti, Jeepem po Mazowszu, trasą Auto Świata 4x4 Family Adventure po Beskidzie Śląskim, Porsche Performance Drive od Morza Czarnego do Kaspijskiego, zimowy poradnik dla wyjeżdżających na narty oraz Rajd Dakar 2015 od podszewki.

PORADY to m.in. jak zamontować wyciągarkę.

FASCYNACJE to m.in. szwajcarska alternatywa dla Land Rovera.

Foto: ACZ / Auto Świat