Sprawdzamy ponadto, jak długo bezawaryjnie wytrzymają małe silniki Diesla. Natomiast tym, którzy planują kupić auto używane, polecamy prezentację 4 atrakcyjnych kombi klasy średniej.

Zapraszamy też wszystkich kierowców do udziału w 10. edycji Narodowego Auto Testu. Jak zapewne pamiętacie, poprzednie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i chętnie dzieliliście się z nami opiniami o Waszych samochodach. Chcielibyśmy się dowiedzieć, jakimi autami jeździcie, jak je oceniacie, co w nich zasługuje na dobrą ocenę, a co wręcz przeciwnie.

Pozwoli nam ona poznać Wasze ulubione marki i modele, auta, o których marzycie. Nikt w Polsce nie przeprowadza tak szerokich badań z kierowcami, nikt ich nie pyta o to, czy są zadowoleni ze swojego samochodu. A przecież dyskutujemy o tym codziennie, wymieniamy uwagi, dzielimy się kłopotami.

Na wypełnienie ankiety wystarczy 8 minut, a efekt będzie miał ogromne znaczenie. Zapraszamy!

Zapraszamy także na nasz profil na Facebooku. W tej chwili mamy około 48 tys. fanów. Ich liczba rośnie z dnia na dzień. A skoro już jesteśmy przy nowoczesnych mediach, to przypominamy o cotygodniowej wersji Auto Świata na tablety, w której oferujemy odbiorcom nie tylko to, co publikujemy w wersji drukowanej, lecz także dodatkowe zdjęcia i filmy. Polecamy!

Najnowszy numer 19 (2014) tygodnika Auto Świat poleca m.in.

NOWOŚCI – niemieccy sportowcy klasy premium, nowości Opla oraz debiuty salonu w Nowym Jorku

TESTY – porównanie kompaktowych SUV-ów, Volkswagen Polo po liftingu oraz Citroen C5 CrossTourer

PORADY – co musisz wiedzieć o wymianie oleju, wynajmem długoterminowy oraz kiedy tramwaj ma pierwszeństwo na skrzyżowaniu

AUTA UŻYWANE – porównanie kilkuletnich kombi, pułapki w ogłoszeniach oraz trwałość małych diesli

PONADTO – Lancia Flavia Supersport Zagato, 4x4 Family Adventure oraz nowe pomysły na nauke przepisów ruchu drogowego