W dodatku znajdziecie:

  1. Jak sprawdzić stan techniczny i przebieg
  2. Które lepsze: z Niemiec czy z USA?
  3. Jak podpisać umowę, nasze prawa po zakupie
  4. Z komisu czy z rąk prywatnych?
  5. Co grozi za oszustwo?

W tym tygodniu ukaże się też kolejne wydanie naszego magazynu Auto Świat Classic. Na 148 stronach opisujemy wiele ciekawych samochodów, które wciąż budzą emocje i zainteresowanie.

Polecamy też katalog „Testy długodystansowe”. Liczniki 39 aut pokazują 100 tys. km. I nie były to zwykłe trasy, ale często bardzo wyczerpujące, w upale, śniegu lub błocie. Czy wszystkie auta zaliczyły ten test pozytywnie? Zobaczcie to w katalogu. Miłej lektury i bezpiecznych podróży!

Zapraszamy też wszystkich kierowców do udziału w 10. edycji Narodowego Auto Testu. Jak zapewne pamiętacie, poprzednie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i chętnie dzieliliście się z nami opiniami o Waszych samochodach. Chcielibyśmy się dowiedzieć, jakimi autami jeździcie, jak je oceniacie, co w nich zasługuje na dobrą ocenę, a co wręcz przeciwnie.

Pozwoli nam ona poznać Wasze ulubione marki i modele, auta, o których marzycie. Nikt w Polsce nie przeprowadza tak szerokich badań z kierowcami, nikt ich nie pyta o to, czy są zadowoleni ze swojego samochodu. A przecież dyskutujemy o tym codziennie, wymieniamy uwagi, dzielimy się kłopotami.

Na wypełnienie ankiety wystarczy 8 minut, a efekt będzie miał ogromne znaczenie. Zapraszamy!

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku. W tej chwili mamy ponad 60 tys. fanów. Ich liczba rośnie z dnia na dzień. A skoro już jesteśmy przy nowoczesnych mediach, to przypominamy o cotygodniowej wersji Auto Świata na tablety, w której oferujemy odbiorcom nie tylko to, co publikujemy w wersji drukowanej, lecz także dodatkowe zdjęcia i filmy. Polecamy!

Najnowszy numer 22 (2014) tygodnika Auto Świat poleca m.in.

NOWOŚCI – Mercedes GLK, VW Golf Sportsvan, Nissan Pulsar, Porsche Cayenne GTS i VW Polo Cross

TESTY – porównanie crossoverów z dieslami 1.6, zakończenie testu długodystansowego Mazdy 6, Range Rover Evoque oraz pierwszy test francuskiego kompaktu w wersji kombi.

PORADY – test urządzeń i aplikacji ostrzegających przed kontrolami prędkości, systemy „start-stop”, czy warto mieć viaTOLL w osobówce

AUTA UŻYWANE –  najlepsze samochody z silnikiem Diesla w cenie 10-20 tys. zł, test Audi A6 Avant na dystansie 100 tys. km

PONADTO – wybieramy Fanklub Roku 2014 oraz tabliczka zwalnia z myślenia