Do rywalizacji w Płocku stanie także najmłodszy w historii polskiego driftingu kierowca – Adaś Zalewski „Rubik”. Adamowi w driftowaniu nie przeszkadza fakt, że ma tylko 13 lati będzie walczył z dorosłymi kolegami na takich samych zasadach, bez żadnej taryfy ulgowej.

Na widzów – kibiców driftingu z Płocka i całej Polski czekać będzie specjalnie zbudowane Miasteczko Driftingowe. Na terenach przyległych do ORLEN Areny zbudowane będą Trybuny na ponad osiem tysięcy miejsc. Sportowe zmagania kierowców oglądać będzie można także na telebimach, które obrazem i dźwiękiem dodatkowo wzmagać będą emocje.

Na uczestników imprezy czekają także skoki bungee, pokazy rolkarzy w skateparku, przejażdżki DRIFT TAXI oraz wyjątkowe stoiska motoryzacyjne BUDMAT Auto. Marki samochodowe BUDMAT Auto zaprezentują supernowości motoryzacyjne oraz nowe modele aut.

Wśród gości pojawi się także słynny polski kierowca rajdowy - Krzysztof Hołowczyc, który w niedzielę 23 czerwca odwiedzi w Płocku uczestników BUDMAT DRIFT SHOW i mamy nadzieję udekoruje naszych zwycięzców. BUDMAT DRIFT SHOW poprowadzi Marcin Prokop, a o sportowy komentarz zadba Piotr Grąbkowski.

Partnerami BUDMAT w organizacji tego największego w Polsce driftingowego motoshow są: Urząd Miasta Płocka oraz PKN ORLEN.

BudMat Drift Show 2013 w Płocku Foto: Auto Świat
BudMat Drift Show 2013 w Płocku