Pamiętacie pakiet Championship White oferowany do Hondy Civic Type R ósmej generacji? Powraca wraz z najnowszym CTR. Klienci mogą kupić go w komplecie albo dobrać sobie elementy, w które chcą wyposażyć samochód. I tak na przykład świetnie wyglądające białe felgi kosztują ok. 8000 zł, karbonowy spojler tylny ok. 5500 zł, żółte klosze halogenów w przednim zderzaku to wydatek rzędu ok. 1000 zł (oszaleli?).

Ponadto można dorzucić trochę czerwonych elementów. Na przykład czerwoną listwę w grillu biegnącą nad przednie reflektory (ok. 1000 zł), czerwone obudowy lusterek bocznych (po 500 zł za sztukę), czerwony drążek zmiany biegów (ok. 600 zł). W pakiet mogą wejść jeszcze dodatkowe LED-y oświetlające wnętrze i karbonowe wykończenie listwy w desce rozdzielczej.

Pakiet oferowany jest już w Wielkiej Brytanii i z tamtego rynku pochodzą ceny. Spodziewamy się, że w Polsce również będzie można kupić Civica w wersji Championship White, ale w bardziej racjonalnych pieniądzach. Natomiast cennik nowego Civic Type R rozpoczyna kwota 146 500 zł.