Wybierz samochód

Isuzu Midi

Isuzu Midi to samochód osobowo-dostawczy, produkowany przez japońską markę. Auto pojawiło się w 1980 roku i w zależności od rynku, oferowane było pod różnymi markami i nazwami: Isuzu Midi sprzedawano w niektórych krajach Europy, podobnie jak Isuzu WFR. Inne nazwy to Bedford/Vauxhall Midi oraz Holden Shuttle.

Pojazd dostępny był w wielu różnych wariantach - od dostawczych w postaci krótkiego i długiego rozstawu, z przeszklonymi lub zabudowanymi bocznymi szybami, z podwyższonym dachem, z 1 lub 2 rozsuwanymi drzwiami bocznymi, a także jako pick-up. Z kolei w odmianie osobowej, pojazd mógł pomieścić do 9 osób. W tym wypadku z obu stron, Midi miał przesuwane drzwi.

Do napędu służyły zarówno silniki benzynowe, jak i wysokoprężne. W pierwszym przypadku jednostki miały pojemność 1.8 lub 2 litrów i generowały kolejno 87 i 93 KM. Jednostki o zapłonie samoczynnym występowały w konfiguracjach 2.0/59 KM, 2.2/61 oraz 2.4 turbo/76 KM. Standardowo moc trafiała na tylne koła, lecz opcjonalnie na niektórych rynkach dostępny był także napęd na 4 koła. Do wyboru była 4- oraz 5-biegowa skrzynia manualna oraz 3- lub 4-stopniowy „automat”.

Produkcja Isuzu Midi została zakończona w 1996 roku.

Isuzu Midi - generacje

Isuzu Midi - powiązane artykuły

Przeglądarka blokuje powiadomienia - Zobacz jak zmienić ustawienia
Zamknij
Auto Świat
Czy chciałbyś otrzymywać powiadomienia z najciekawszymi informacjami?
Subskrybuj

Dzięki, teraz zawsze będziesz na bieżąco!