Model
CITROËN produkował ten model C4 G.Spacetourer w latach 2018 - 2022. Każda z 1 rodzajów CITROËN C4 G.Spacetourer 1.2 PureTech MR`18 ma posiadającą 5 drzwi karoserię, o długości 4602 mm, szerokości 1826 mm i wysokości 1638 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w CITROËN C4 G.Spacetourer 1.2 PureTech MR`18 7 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 2075 kg
Czytaj więcej o CITROËN C4 Spacetourer
Silnik
Pod maską C4 G.Spacetourer pracuje jednostka napędowa o pojemności 1199 cm3. Prezentowany C4 G.Spacetourer 1.2 PureTech MR`18 jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada motor o mocy 131 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 6-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową CITROËN C4 G.Spacetourer występuje w 10 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
CITROËN C4 G.Spacetourer 1.2 PureTech MR`18 w wersji Rip Curl. Jest to jedna z 6 wariantów wyposażenia, którą CITROËN przewidział do tego modelu C4 G.Spacetourer. Szczegóły specyfikacji CITROËN C4 G.Spacetourer 1.2 PureTech MR`18 można znaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla aut marki CITROËN. Model C4 G.Spacetourer 1.2 PureTech MR`18 figuruje w 1 odmianach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | C4 G.Spacetourer |
| Generacja | I |
| Wersja | Rip Curl |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2018 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 1199 cm³ |
| Moc | 96 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2075 kg |
| Szerokość | 1826 mm |
| Długość | 4602 mm |
| Wysokość | 1638 mm |
| Pakiety |
|