Model
CITROËN C4 Spacetourer Live to samochód dla 5 osób. Dostęp do wnętrza dostarcza 5 drzwi. C4 Spacetourer 1.2 PureTech MR`18 Live to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4438 mm, a pozostałe wymiary to: 1826 mm (szerokość) oraz 1610 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia właściwą przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji CITROËN C4 Spacetourer przypada na lata 2018 - 2022.
Czytaj więcej o CITROËN C4 Spacetourer
Silnik
CITROËN w modelu C4 Spacetourer 1.2 PureTech MR`18 umieścił silnik, którego zasilaniem jest benzyna. Pojemność jednostki napędowej to 1199 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 110 KM. Samochód posiada napęd przedni (4x2) oraz korzysta z manualnej skrzyni biegów. Jest to 6-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową CITROËN C4 Spacetourer posiada jeszcze 8 wersji silnika.
Wyposażenie
Prezentowany auto występuje w 8 wersji wyposażenia, a ten C4 Spacetourer to wersja Live. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup CITROËN C4 Spacetourer 1.2 PureTech MR`18 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela pokazuje dane techniczne pojedynczych wersji CITROËN C4 Spacetourer w latach 2018 - 2022
Najważniejsze dane
| Marka | CITROËN |
|---|---|
| Model | C4 Spacetourer |
| Generacja | I |
| Wersja | Live |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | minivan |
| Produkcja Od | 2018 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 1199 cm³ |
| Moc | 81 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1905 kg |
| Szerokość | 1826 mm |
| Długość | 4438 mm |
| Wysokość | 1610 mm |
| Pakiety |
|