VOLKSWAGEN Caddy to auto produkowane od 2025 r. do teraz. Oto przegląd najważniejszych parametrów wersji PanAmericana. Poza nią ta generacja VOLKSWAGENA Caddy 5 występuje w 7 wariantach wyposażenia.
| Marka | VOLKSWAGEN |
|---|---|
| Model | Caddy 5 |
| Wersja | PanAmericana |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | hybryda benzyna-elektr. |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1498 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2425 kg |
| Szerokość | 1855 mm |
| Długość | 4500 mm |
| Wysokość | 1833 mm |
| Pakiety |
|