Jak wiadomo, każdy nawet najlepszy akumulator samochodowy można popsuć poprzez jego niewłaściwe użytkowanie. Ważne jest poprawne ładowanie, dbanie o czystość akumulatora, klem oraz zacisków. Warto również dbać o całą instalację elektryczną w tym alternator, aby nie doprowadzać do całkowitego rozładowania akumulatora.

Akumulator samochodowy - BOSCH SILVER S4 005 60 Ah 540 A P+

Seria akumulatorów BOSCH S4 w technologii PowerFrame przeznaczona jest do stosowania w samochodach osobowych wszystkich klas. Akumulatory tej linii zalecane są do stosowania zarówno w autach z silnikami benzynowymi, jak i wysokoprężnymi. Zastosowanie do ich konstrukcji srebra pozwoliło na podwyższenie ich parametrów elektrycznych, wydłużenie okresu użytkowania, znaczną poprawę niezawodności oraz zwiększenie wygody użytkowania dzięki całkowitej bezobsługowości. Sprawdź cenę.

Akumulator samochodowy - Varta BLUE DYNAMIC D59 60Ah 540A P+

Linia VARTA BLUE DYNAMIC to niezawodne akumulatory samochodowy dla tych, którzy korzystają z samochodu regularnie i często. Zapewniają optymalną moc i solidne wykonanie oraz długi okres eksploatacji. PowerFrame® to opatentowana kratka, która jest bardziej wytrzymała i bardziej bezpieczna niż konwencjonalne kratki. I właśnie dzięki niej akumulatory VARTA są niezawodne nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Sprawdź cenę.

Akumulator samochodowy - Varta BLUE DYNAMIC D47 60Ah 540A P+

Idealny akumulator samochodowy, który zapewni Ci niezawodny start każdego dnia i nie zawiedzie Cię przez całą dobę. Jeśli Twój codzienny grafik jest zapełniony: dojazd do i z pracy, zawiezienie i odebranie dzieci ze szkoły, wyjazd na zakupy itp. to z całą pewnością potrzebujesz niezawodnego akumulatora, który dotrzyma Ci kroku przez całą dobę. Sprawdź cenę.

Akumulator samochodowy - BOSCH SILVER S4 004 60 Ah 540 A P+

Akumulator Bosch S4 może być ze względu na wymiary i parametry elektryczne stosowany we wszystkich klasach pojazdów. Zalecany jest zarówno do średnio wyposażonych pojazdów klasy kompakt, jak i do pojazdów z bogatym wyposażeniem. Obecność w programie zarówno typów europejskich, jak i azjatyckich daje w rezultacie pokrycie rynku na poziomie 97 %, co sprawia, że z akumulatorem Bosch S4 mamy pewność obsługi bez mała każdego klienta. Zdecydowanie wyższa moc rozruchowa. Rezerwy energetyczne i o 15 % większa moc rozruchowa niż w standardowych akumulatorach rozruchowych gwarantują szybki i niezawodny rozruch silnika o każdej porze roku oraz długi okres użytkowania. Sprawdź cenę.

Akumulator samochodowy - Varta Blue Dynamic 12 V 60 Ah

Akumulatory BLUE dynamic to sprawdzony, wysokiej jakości akumulator samochodowy, bardzo popularny wśród kierowców. Nadaje się także do samochodów o dużym zapotrzebowaniu na moc rozruchowa. Dzięki temu BLUE dynamic, to najpopularniejszy akumulator linii dynamic, spełniający także specyficzne wymogi pojazdów azjatyckich. PowerFame to TECHNOLOGIA PRODUKCJI KRATKI OŁOWIOWEJ METODĄ SZTANCOWANIA. Akumulatory wytworzone z wykorzystaniem kratki wyprodukowanej w tej technologii to milowy krok w poprawie wszystkich jego wyników. Sprawdź cenę.

Akumulator samochodowy - EXIDE Akumulator EXIDE EB604

Akumulatory samochodowe EXIDE linii EXCELL wykonane w technologii wapniowej charakteryzują się dłuższym okresem przechowywania bez konieczności doładowywania i ryzyka utraty parametrów. Nadają się do stosowania w większości nowoczesnych pojazdów wyposażonych w podstawowe odbiorniki energii elektrycznej. Akumulator jest całkowicie bezobsługowy, a umieszczony na obudowie wskaźnik informuje o stanie jego naładowania. Sprawdź cenę.

Zachęcamy również do przeczytania artykułu o poprawnym ładowaniu akumulatora – przejdź do artykułu.