Problemy z porannym rozruchem? Kto ich nie zna. Może się przed nimi ustrzec, kupując zawczasu dobry akumulator samochodowy. Warto przy tym chwilę poszukać, ponieważ nie musimy wydawać mnóstwa pieniędzy, aby zapewnić sobie spokojne poranki. Wybraliśmy kilka przykładowych akumulatorów, które nie zrujnują waszego portfela, a pozwolą na bezproblemową eksploatację samochodu.

Centra Plus 12 V 44Ah 400A P+ CB440

Akumulatory firmy Centra są zaliczane do światowej czołówki, potwierdza to uzyskanie w kwietniu 2005 r. przez poznański zakład nagrody jakości Forda Q1. Potwierdzają to również certyfikaty takie jak: ISO 9002 i VDA 6.1 ( norma wymagana przez niemiecki przemysł samochodowy ). W styczniu 2001 roku Centra uzyskała certyfikat ISO/TS 16 949 i ISO 14001 co potwierdza jakość i solidność produktów. Dzięki wdrożeniu, systemów zarządzania jakością i środowiskiem Centra dostarcza akumulatory do takich firm jak FIAT Auto Poland w Tychach , JAGUAR w Wielkiej Brytanii, TPCA czyli Toyota Peugeot, Citroen w Kolinie na SŁOWACJI. Sprawdź cenę.

Varta BLUE DYNAMIC A15 - 40Ah 330A L+

Akumulatory VARTA BLUE Dynamic to nowoczesne akumulatory kwasowo-ołowiowe wykonane w nowatorskiej i opatentowanej technologii produkcji kratek PowerFrame(R). Kratki te są o wiele solidniejsze niż zwykłe odlewane lub cięto-ciągnione i zapewniają doskonały przepływ prądu z niskim oporem wewnętrznym. Dzięki temu akumulator szybko się ładuje, ma wysokie prądy rozruchu i wyjątkową odporność na korozję. Zastosowanie tej technologii zapewnia także wysoką wytrzymałość na przeciążenia i wibracje. Zaprojektowane są do pojazdów wszystkich klas. Sprawdź cenę.

Full Start FS35PJ 12V 35Ah / 280A P+

Pojazdy o przeciętnej ilości odbiorników elektrycznych mogą potrzebować mniejszej ilości energii, ale nadal wymagają świetnego rozruchu, ciągłej pracy i absolutnej niezawodności. A dokładnie tego dostarczy akumulator Full Start , wypróbowany i zaufany wybór: odpowiednia jakość za odpowiednią cenę. Co ciekawe, akumulatory sprzedawane pod marką Full Start wytwarzane są w fabryce Varty, gwarantuje to odpowiednią jakość tego produktu. Sprawdź cenę.

Exide Excell 50Ah 450AEB500 P+

Exite Excell jest rekomendowany użytkownikom wszystkich nowoczesnych aut ze względu na - znakomitą moc rozruchową w ciągu całej żywotności akumulatora i w każdych warunkach atmosferycznych, - Widoczny i wygodny wskaźnik stanu naładowania "magiczne oko", - brak konieczności uzupełniania poziomu elektrolitu przez cały okres użytkowania, - jednopunktowe odpowietrzanie. Ponadto akumulator Excell jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Sprawdź cenę.

BOSCH SILVER S3 002 45Ah 400A P+

Akumulator Bosch S3 to najlepsze rozwiązanie dla klientów, którzy zwracają uwagę na korzystną cenę, ale równocześnie chcieliby mieć produkt markowy, dysponujący zaawansowaną technologią i gwarantujący niezawodny rozruch pojazdom o średnim wyposażeniu w odbiorniki elektryczne. Sprawdź cenę.

Centra Standard 55Ah 460A CC550 P+

CENTRA STANDARD to akumulatory obecne na rynku od wielu lat. Cenne doświadczenia zdobyte przy jego produkcji wykorzystane zostały przy tworzeniu kolejnych serii akumulatorów. Produkowany zgodnie z międzynarodowymi normami, w oparciu o najlepsze i bezpieczne technologie łączy tradycję z nowoczesnością. Centra STANDARD to akumulator dedykowany autom z podstawowym wyposażeniem. Sprawdź cenę.

Inne akumulatory samochodowy na które warto zwrócić uwagę:

Varta BLACK DYNAMIC C11 - 53 Ah 500 A P+ - Sprawdź cenę!

BOSCH SILVER S4 022 45Ah 330A L+ - Sprawdź cenę!

Centra Futura 47Ah 450A CA472 P+ - Sprawdź cenę!

Exide Premium 53Ah 540A EA530 P+ - Sprawdź cenę!