Co chwile słyszymy w wiadomościach o kierowcach pod wpływem alkoholu. Jest to niestety plaga wśród kierowców młodych ale również i tych starszych. Alkomat powinien być na wyposażeniu seryjnym w każdym samochodzie. Przedstawiamy zatem 6 modeli najdroższych alkomatów, dzięki którym już nigdy nie będziecie mieć wątpliwości czy możecie jechać, czy może jeszcze w waszym organizmie krąży alkohol.

Alkomat - LIFELOC FC20

Alkomat FC20 firmy Lifeloc to nowoczesne urządzenie pomiarowe służące do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. FC20 to alkomat posiadający wszystkie funkcje produktu FC10, wzbogacony o ochronę hasłem, a także extra pamięć wewnętrzną, regulowane automatyczne wyłączanie czy też możliwość wprowadzania informacji. Innymi dodatkowymi funkcjami FC20 są: interfejs komputerowy oraz możliwość podłączenia klawiatury oraz opcje klawiatury. Sprawdź cenę.

Alkomat - Drager 7510

Profesjonalny alkomat Alcotest 7510 to produkt renomowanej niemieckiej firmy Dräger, specjalizującej się w produkowaniu profesjonalnego sprzętu dla najbardziej wymagających. Model 7510 dzięki dużej ilości użytecznych funkcji oraz bogatemu zestawowi dostępnych akcesoriów, dedykowany jest dla policji bądź firm. Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów, pokryciu gumą, osiągnięto maksymalną odporność na czynniki atmosferyczne, zimno i wilgoć. Sprawdź cenę.

Alkomat - ALKOHIT X600

Alkohit X600 z wbudowaną drukarką jest najbardziej zaawansowanym technologicznie analizatorem wydechu z serii alkomatów Alkohit, który na życzenie klienta może posiadać świadectwo wzorcowania wydane przez Laboratorium Wzorcujące akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji. Alkomat Alkohit X600 jest dedykowany dla firm, instytucji rządowych oraz pozarządowych do dowodowych kontroli osób na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Wydruki z alkomat X600 posiadającego aktualne świadectwo wzorcowania mogą być dowodem w sprawach sądowych. Sprawdź cenę.

Alkomat - AMII Lion 500 Lit

Tester trzeźwości Lion 500 to połączenie wygody w użytkowaniu z dokładnością alkomatów policyjnych. Niewielkie wymiary testera powodują, że często jest on wybierany przez służby mundurowe i zakłady pracy. Szczególnie jest lubiany w Wielkiej Brytanii gdzie używa go m.in. policja i instytucje typu Home Office jako testera dowodowego. Alkomat Lion 500 jest bardzo łatwy w użytkowaniu a testy przeprowadza się szybko i sprawnie. Wystarczy włączyć tester i po 3 sekundach nacisnąć przycisk „Select”. Tester jest gotowy do przeprowadzenia pomiaru. Sprawdź cenę.

Alkomat - Drager 6820

Już sam fakt, że ten wysokiej klasy alkomat jest na co dzień używany przez funkcjonariuszy polskiej Policji sprawia,że jest on doskonałym wyborem również dla klientów indywidualnych czy dla przedsiębiorców. Precyzyjnie dokonuje pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza. Wyniki są dokładne i powtarzalne. Nie ma mowy o jakichkolwiek przekłamaniach. Alkotest Drager 6820 pozwala na dokonanie pomiaru stężenia alkoholu w trudnych warunkach atmosferycznych, zarówno w trybie pracy aktywnym, jak i pasywnym. Sprawdź cenę.

Alkomat - Sentech Alcoscan ALP-1

Alkomat ALP-1 jest profesjonalnym urządzeniem renomowanej firmy Promiler (dawniej Sentech) służącym do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza. W alkomacie zastosowano wysokiej klasy sensor elektrochemiczny (technologia policyjna) oraz czujnik przepływu powietrza. Zakres pomiarowy, który wynosi do 4 promili i rozdzielczość wskazań do setnych części promila czynią ten alkomat bardzo praktycznym i bardzo dokładnym urządzeniem pomiarowym. Szereg zaawansowanych wbudowanych funkcji pozwala na pomiar w trybie ręcznym, jak i automatycznym. Sprawdź cenę.

Zapraszamy również do zapoznania się z alkomatami bardziej przystępnymi cenowo – zobacz materiał.