CB Radio - Yosan PRO-120 – taniej nawet o 52 proc.

Yosan Pro-120 to niewielkie proste w obsłudze CB Radio. Tak jak większość produktów oferowanych na naszym rynku oferuje 40 kanałów. Jedną z ciekawszych funkcji CB radia Yosan Pro-120 jest funkcja DualWatch dzięki której mamy możliwość odbierania naprzemiennie dwóch kanałów – ogólnego, na którym porozumiewają się wszyscy kierowcy, oraz tego który wybraliśmy do rozmów z tymi, którzy jadą z nami w kolumnie. Dodatkowo model Yosan Pro-120 wyposażono również w regulację czułości odbiornika RF Gain. Sprawdź cenę!

CB Radio - Yosan Micro V.2 – taniej nawet o 49 proc.

Kolejnym produktem, który w okresie przedświątecznym można kupić z dużym upustem, jest jeden z najmniejszych radioodbiorników na naszym rynku – czyli Yosan Micro V.2. Dzięki jego gabarytom jest to idealny produkt dla osób, które chcą CB radio ukryć w kokpicie auta. Jedną z ciekawszych funkcji tego modelu jest wyposażenie go w funkcję ASC (automatyczną blokadę szumów) – dzięki czemu komfort korzystania z tego modelu jest bardzo wysoki. Sprawdź cenę!

CB Radio - M-TECH Legend III – taniej nawet o 37 proc.

M-TECh Legend III to CB radio multi-standardowe, dzięki czemu może być używane w każdym europejskim kraju. Co ciekawe dzięki zastosowaniu do jego budowy komponentów wysokiej jakości ten model pod względem jakość odbioru oraz nadawania może z powodzeniem konkurować z modelami, które są od niego dwu, a nawet trzykrotnie droższe. Sprawdź cenę!

Polecamy również inne CB Radia w dobrych cenach:

President Andy ASC – taniej nawet o 35 proc. sprawdź cenę!

CRT MIKE – taniej nawet o 29 proc. sprawdź cenę!

President Johny III ASC – taniej nawet o 29 proc. sprawdź cenę!

President Teddy ASC – taniej nawet o 27 proc. sprawdź cenę!

President HARRY III – taniej nawet o 25 proc. sprawdź cenę!

Midland Alan M-ZERO MULTI AM-GW – taniej nawet o 24 proc. sprawdź cenę!

Midland Alan 109 AM – taniej nawet o 20 proc. sprawdź cenę!