Pierwsze wrażenie? Doskonałe! Opakowanie i obudowa przyzwoitej jakości, korpus kamerki częściowo wykonany z aluminium, komplet akcesoriów. W tej cenie -rewelacja! Chwilę później pierwszy zgrzyt.

Żeby móc korzystać z funkcji rejestratora samochodowego (m.in. nagrywanie w pętli, włączanie po wykryciu zasilania),trzeba pobrać ze strony dystrybutora oprogramowanie i zainstalować je w urządzeniu. Udało się! Później kolejne rozczarowanie – układ menu nie jest intuicyjny, bo ikonki na przyciskach nie odpowiadają ich rzeczywistemu przeznaczeniu.

Ale do tego można się przyzwyczaić, to kwestia wprawy. To, żewyglądem kamera nie ustępuje kultowym, ale i znacznie droższym urządzeniom GoPro, nie znaczy, że równie dobrze działa.Przy kiepskim oświetleniu jakość nagrywanych filmów jest słaba, w dobrym świetle – zaledwie dostateczna.

Mimo deklarowanej wysokiej rozdzielczości odczytanie na filmie np. numerów rejestracyjnych sfilmowanego aut jest niemal niemożliwe. I wreszcie największa wpadka: po tygodniu urządzenie odmówiło posłuszeństwa.