Dobra kamera samochodowa potrafi nagrać obraz w naprawdę dobrej rozdzielczości, gdzie nie będzie problemu z odczytaniem np. numeru tablicy rejestracyjnej, gdy sprawca kolizji ucieknie z miejsca zdarzenia. Kamera taka będzie również świetnym zabezpieczeniem, gdy inny kierowca nie będzie chciał przyznać się, że to on zawinił i jest winnym wypadku.

Kamera samochodowa - Navitel DVR R600

Kompaktowa kamera samochodowa Navitel DVR R600 zapewni Ci dowody w doskonałej jakości w przypadku jakiegokolwiek zdarzenia na drodze. Jego obsługa ogranicza się jedynie do 4 przycisków. Urządzenie wyposażono w 2-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 900x240 pikseli. Zastosowany obiektyw zapewni doskonałą jakość nagrywanego obrazu w rozdzielczości Full HD. Dzięki technologii Sensor Exmor R otrzymujemy obraz w doskonałej jakości zarówno w dzień, jak i w nocy! Slot na kartę micro SD (obsługujący karty o pojemności do 256GB) da Ci pewność, że żadne z potrzebnych nagrań nie zostanie usunięte. Obraz nagrywany jest w pętli, bez przerw między nagraniami. W przypadku wykrycia drgań, kiedy urządzenie jest wyłączone, włączy się ono automatycznie i rozpocznie rejestrowanie obrazu, możesz więc być spokojny, gdy pozostawisz samochód na przykład na parkingu. W przypadku nagłego przyśpieszenia, hamowania czy zderzenia G-Sensor przechwytuje i chroni materiał. Urządzenie można też skonfigurować w ten sposób, aby rozpoczęło nagrywanie po uruchomieniu silnika. Sprawdź cenę.

Kamera samochodowa - MIO Mivue 792

MiVue 792 rejestruje obraz Full HD 1080p z płynnością do 60 klatek na sekundę oraz kątem widzenia 140°. Wyposażona jest w najnowszy sensor optyczny STARVIS™ CMOS firmy Sony, który zapisuje obraz lepiej, niż można by było przypuszczać. W każdej sekundzie zapisywanych jest 60 klatek wideo w porównaniu ze standardowymi 30 w innych rejestratorach dostępnych na rynku. Doskonałe rozwiązanie do najwyższej jakości nagrań wideo. Kamera samochodowa to również oszczędność. Udokumentowanie iż kolizja nie powstała z Twojej winy, sprawi że nie stracisz zniżek. Kamera ma nowoczesny wygląd który doskonale wtapia się we wnętrze auta. Wygląd ten jednak nie rzuca się w oczy gdy pozostawimy kamerę w aucie. Sprawdź cenę.

Kamera samochodowa - Blaupunkt BP 2.0 FHD

Kamera samochodowa nagrywa obraz o rozdzielczości Full HD 1080p z prędkością 25 klatek na sekundę lub z prędkością 30 klatek na sekundę o rozdzielczości 720p. Materiał zapisywany jest na karcie microSD o pojemności nieprzekraczającej 32 GB. Dzięki zastosowaniu szerokokątnego obiektywu 120o rejestrator ma możliwość szczegółowego nagrywania dużego obszaru drogi. Aktualnie nagrywany materiał wideo można podejrzeć w 2-calowym wyświetlaczu HD TFT LCD. Wbudowany akcelerometr (G-Sensor) zablokuje możliwość nadpisania lub przypadkowego usunięcia materiału w przypadku wystąpienia wstrząsu. Sprawdź cenę.

Kamera samochodowa - Lamax C7

Dzięki kamerze samochodowej LAMAX C7 wszystkie wydarzenia na drodze będziesz mieć zarejestrowane rozdzielczości Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Rejestrator jazdy z LAMAX C7 możesz zostawić w zaparkowanym samochodzie na 24 godziny, bez konieczności ładowania. W tym czasie aktywowany zostanie tryb parkowania, a samochód będzie pod nieprzerwaną kontrolą. W razie, gdyby inny samochód uderzył w twoje auto albo zniszczyli je wandale, automatycznie włączy się kamera i rozpocznie nagrywanie. Przyspieszone nagrywanie timelapse. Przyspieszone nagrywanie timelapse, czyli film poklatkowy, umożliwia przegrywanie w trybie przyspieszonym Twoich nagrań. Kamera wykonuje jedno zdjęcie na sekundę. W ciągu jednej minuty można dzięki temu odtworzyć nawet półgodzinne nagranie tego, co działo się wokół samochodu podczas nieobecności kierowcy. Sprawdź cenę.

Kamera samochodowa - Xblitz Active Plus HD

Full HD 1920x1080p przy 30 klatkach/sek., zarejestrowany obraz można wygodnie odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu. Nagrywanie cykliczne. Jedna z głównych i najważniejszych cech kamer samochodowych, włączenie tej funkcji pozwala ustawić długość nagrywanych pojedynczych materiałów wideo (2 min, 3 min, 5 min). Wyłączenie tej opcji spowoduje rejestrację ciągłą materiału wideo (nie zaleca się), jednak należy pamiętać, że maksymalna długość filmu jest ograniczona wielkością pliku 2 GB wynikającą z ograniczeń formatu plików. Wysoka rozdzielczość zdjęć. Zdjęcia można wykona w rozdzielczości nawet do 12 Mpix, co pozwoli na dowolne ich wykorzystanie (wydruk, analiza zdarzenia, odczyt tablic rejestracyjnych, znaków drogowych itp.) Maksymalna rozdzielczość zdjęcia to 4032x3024. Sprawdź cenę.

Kamera samochodowa - Xiaomi Wideorejestrator YI Smart Dash Camera

Xiaoyi Yi Dash to wideorejestrator, umożliwiający nagrywanie filmów w rozdzielczości 2304 x 1296 pikseli. Urządzenie posiada ekran Retina o przekątnej 2.7" oraz matrycę CMOS. Dodatkowo model ten wzbogacony został również w moduł Wifi oraz żyroskop. W celu zminimalizowania efektu martwego pola kamera samochodowa Yi Dash została wyposażona w szerokokątny obiektyw o polu widzenia 165°. Pozwala to na dokładne monitorowanie trzech pasów ruchu. Wysoka czułość w połączeniu z wysoką rozdzielczością obrazu sprawią, że Twoje nagrania będą wiernie oddawać sytuację panującą na drodze. Sprawdź cenę.

Zachęcamy również do zapoznania się z materiałem o najdroższych kamerach samochodowych – przejdź do materiału.