Kołpaki to nie jest wygórowany sposób upiększania naszego samochodu, ale bardzo skuteczny i praktyczny. Spokojnie, to tylko kilka miesięcy i potem znów będziemy mogli wypucować nasze alufelgi przed wymianą opon na letnie. Tymczasem przygotowaliśmy zestawienie popularnych kołpaków, które możecie zamówić w sklepach internetowych.

Kołpaki podzieliliśmy ze względów praktycznych na dwie kategorie. Znajdziecie tutaj modele srebrne oraz czarne i kolorowe. W drugiej kategorii umieściliśmy kilka kołpaków kolorowych, które mogą być ciekawą odpowiedzią na szary, zimowy krajobraz polskich dróg. Jeżeli zdecydujecie się na zakup któregoś modelu, to oczywiście zwróćcie uwagę na wybór odpowiedniego rozmiaru i czy cena dotyczy jednej sztuki, czy całego zestawu.

Kołpaki srebrne:

Kołpaki czarne i kolorowe:

Po założeniu kołpaków na koła warto pamiętać o ich odpowiednim zabezpieczeniu. Zimą na poboczach znaleźć można wiele oderwanych i uszkodzonych kołpaków, które nie utrzymały się przy samochodzie podczas konfrontacji z dziurawymi polskimi drogami. Opaski zaciskowe, tzw. trytki znajdziecie pod tym adresem - sprawdź oferty.

Dla tych, którzy na wiosnę nie chcą pozostać z kołpakami lub planują zakup nowych felg aluminiowych zapraszamy do naszego zestawienia popularnych modeli felg aluminiowych - sprawdź co wybraliśmy.