Dzisiaj zapewne niewielu z was wyobraża sobie życie bez nawigacji. Nawigacja przydaje się nie tylko podczas jazdy samochodem, ale również jadąc na rowerze lub idąc piechotą. Przedstawiamy kilka modeli najpopularniejszej nawigacji samochodowej.

Najpopularniejsza nawigacja

VORDON 7 HD Europa

Nawigacja Vordon 7 Europa jest niezwykle łatwa w obsłudze. Wystarczy podłączyć urządzenie i dotknąć ekranu. Z intuicyjnym interfejsem bardzo szybko wyruszysz w trasę. Wyposażona jest w kolorowy ekran pojemnościowy o przekątnej 5” i rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy. Sprawdź cenę.

Navitel E700 Europa + Rosja

Navitel E700 to nawigacja, łącząca doskonałą jakość ze świetną ceną. Prostota obsługi oraz intuicyjne menu zapewniają wygodę użytkowania. Nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd pozwala świetnie znaleźć się urządzeniu w kokpicie każdego samochodu. Urządzenie jest wyposażone w przeglądarkę zdjęć oraz plików tekstowych. Dzięki precyzyjnym komunikatom głosowym możemy być pewni, iż nie zgubimy drogi do miejsca docelowego. Nawigacja Navitel E700 wyposażona jest w duży, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 7” i rozdzielczości 800x480 px. Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Sprawdź cenę.

Garmin DriveSmart 61 LMT-D

Prosta w obsłudze nawigacja samochodowa GPS z funkcjami online i jasnym 6.95-calowym dotykowym, bezramkowym wyświetlaczem pojemnościowym. Fabrycznie załadowane mapy z dożywotnią subskrypcją. Zapewnia usługi działające w czasie rzeczywistym, takie jak aktualne informacje o parkingach i pogodzie. Bezpłatna usługa komunikatów drogowych Garmin DIGITAL Traffic w systemie DAB. Zestaw głośnomówiący Bluetooth, powiadomienia z telefonu i sterowanie głosowe. Wbudowany moduł Wi-Fi zapewnia łatwy dostęp do map i aktualizacji. Sprawdź cenę.

ModeCom FreeWAY SX 7.1

Stworzona z myślą o najbardziej krętych drogach i najodleglejszych zakątkach świata. Nawigacja samochodowa MODECOM FreeWAY SX 7.1 to propozycja dla każdego kierowcy zarówno na bezkresne bezdroża jak i gąszcz miejskich ulic. Podzespoły wysokiej klasy Urządzeniem steruje wydajny procesor Mstar MSB2531 800MHZ charakteryzujący się niskim poborem mocy. Wyraźny i duży i wyraźny ekran o przekątnej 7" TFT LCD, który pozwala na korzystanie z nawigacji niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych. Sprawdź cenę.

Becker Active 7 SL Wi-Fi Europa

Nawigacja BECKER posiada wbudowany, szybki odbiornik HQ TMC, dzięki któremu automatycznie omija korki. Posiada również funkcję Text-to-Speech zapowiadającą zmianę kierunku jazdy wykorzystując nazwy ulic, zjazdów lub punktów orientacyjnych. Ogłasza nawet zmiany natężenia ruchu. Sprawdź cenę.

TomTom Start 25 M EU Europa

Start 25 Europa 45 to przenośny system nawigacyjny z 5-calowym ekranem dotykowym. Wbudowany akumulator zapewnia pracę do 2 godzin. Posiada 4 GB wewnętrznej pamięci, gniazdo SD, jak również zainstalowane mapy 45 krajów Europy. Gwarancja najświeższych map (pierwsze pobranie mapy w przeciągu 90 dni od uruchomienia urządzenia gratis). Dożywotnia aktualizacja map. Wygodnie składany uchwyt zintegrowany z urządzeniem tak, aby było ono zawsze pod ręką. Umożliwia łatwe przymocowanie do szyby przedniej. A zastosowanie opcjonalnego krążka montażowego pozwala obracać uchwyt dołem do góry i ustawić urządzenie na desce rozdzielczej. Sprawdź cenę.

Przedstawiamy również wybrane modele nawigacji, które są w bardziej przystępnych cenach – oto nasz wybór.