Przed nami ferie zimowe, a więc czas wyjazdów z najbliższymi. Warto zaopatrzyć się więc w nawigację do naszego samochodu. Dzięki niej zaoszczędzimy cenny czas i unikniemy niepotrzebnych komplikacji na drodze. Przedstawiamy kilka wybranych modeli nawigacji, które są przystępne cenowo.

Manta GPS9472 PREMIUM EU

Manta Nawigacja GPS 9472 Easy Rider Większa pamięć, większe możliwości GPS9472 to odświeżona wersja najpopularniejszych na rynku nawigacji samochodowych firmy Manta. Idąc z duchem czasu i zwiększonymi wymaganiami nowych wersji aplikacji do nawigacji samochodowej pamięć RAM została zwiększona do 256 MB. Dzięki temu wszystkie aplikacje działają znacznie płynniej, a mapy szybciej wczytywane są do pamięci. Zainstalowany w urządzeniu procesor MSTAR taktowany zegarem 800 MHz może rozwinąć pełną swoją wydajność. Sprawdź cenę.

VORDON 4,5 AutoMapa Europa

Nawigacja VORDON 4,5” jest to nawigacja stworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Nasza nawigacja została stworzona, aby ułatwić życie każdemu kto podróżuje. Nie ważne czy jeździsz po całej Europie czy jedziesz do dalekiej rodziny na wieś pod Słupsk. Mapy w naszej nawigacji zawsze doprowadzą cię do celu. Przyzwyczaiłeś się już do konkretnych map? To żaden problem. Nasza nawigacja umożliwia Ci zainstalowanie innych programów nawigacyjnych takich jak: AutoMapa, IGO, TOMTOM. Sprawdź cenę.

Navitel F150

NAVITEL F150 to nawigacja łącząca doskonałą jakość ze świetną ceną. Prostota obsługi oraz intuicyjne menu zapewniają wygodę użytkowania. Urządzenie wyróżnia się niezawodnym oprogramowaniem oraz ilością dostępnych map. Nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd pozwala świetne znaleźć się urządzeniu w kokpicie każdego samochodu. Sprawdź cenę.

SmartGPS SG732 MapaMap Polska

SmartGPS SG732 TT EU Eleganckie urządzenie nawigacyjne z dużym ekranem 5", szybkim dedykowanym procesorem 800 MHz, w "gumowanej" obudowie, z łatwym w obsłudze systemem nawigacyjnym i mapami 41 krajów Europy. LifeTimeMaps - darmowa aktualizacja map. Dane map europy pochodzą z zasobu mapowego TomTom Global Content B.V. (dawniej TeleAtlas). SmartGPS SG732 TT EU to nawigacja dla wymagających kierowców. Doskonała jakość i świetna cena czynią ją wyjątkowo funkcjonalną i dostępną. Sprawdź cenę.

Goclever Navio 540

Darmowa dożywotnia aktualizacja map. Aktualizacja dostępna nawet co miesiąc. Asystent pasa ruchu pokazujący pas skrętu. Ostrzeżenie o przekroczeniu dozwolonej prędkości. Ostrzeżenie o fotoradarach. Funkcja Auto Start / Auto Stop. Automatyczne włączenie i wyłączenie zgodnie z działaniem silnika W urządzeniu zainstalowane są mapy prawie całego świata NAVIGATOR (szczegółowe kraje w aukcji poniżej). Urządzenie jest odblokowane, więc można zainstalować również mapy innych dostawców. Sprawdź cenę.

Maxcom Navi 503 MapaMap Polska

Maxcom NAVI 503 to profesjonalna nawigacja która szybko i precyzyjnie poprowadzi do wybranego celu podróży. Urządzenie ma zainstalowaną mapę MAPAMAP obejmującą terytorium Polski, jednocześnie jest również kompatybilne z większością map innych producentów dostępnych na polskim rynku. Sprawdź cenę.

Inne nawigacje samochodowe na które warto zwrócić uwagę:

Navitel E100 – Sprawdź cenę!

ModeCom FreeWAY SX2 AutoMapa Europa – Sprawdź cenę!

Peiying PY-GPS5013 – Sprawdź cenę!

VORDON GPS 5 Europa – Sprawdź cenę!