Opony całoroczne są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy większą część roku jeżdżą po mieście. Nie trzeba się martwić, że pogoda nas zaskoczy i nie zdążymy na czas przełożyć opon. Modele topowe wcale nie odbiegają jakoś znacznie od opon dedykowanych pod konkretne warunki pogodowe, a pozwalają na bezstresowa jazdę przez cały rok.

Opony całoroczne - Toyo PROXES R888 205/55R16 90W

TOYO PROXES R888 posiada certyfikat opony wyścigowej ECE. Proxes R888 zostały zaprojektowane, aby dostarczyć optymalną przyczepność na suchej nawierzchni, skuteczne pokonywanie szybkich okrążeń i ściganie się po torze. Proxes R888 jest jedną z opcji wyposażenia fabrycznego do Renault Megane R26.R. Sprawdź cenę.

Opony całoroczne - BFGoodrich G-Grip All Season 205/55R16 91H

BFGoodrich G-Grip ALL SEASON jest to opona całoroczna. Parametry opony gwarantują doskonałą styczność opony z nawierzchnią w letnich warunkach. W zimie natomiast zapewnia kierowcy dobrą przyczepność na mokrej i śliskiej nawierzchni. Dla samochodów osobowych niższej i średniej klasy. Sprawdź cenę.

Opony całoroczne - Yokohama BluEarth-4S AW21 205/55R16 91V

Przeciętna pod względem zużycia paliwa. Ponadprzeciętne prowadzenie i hamowanie w deszczu i na mokrej nawierzchni. Niewielki poziom hałasu, przeciętny poziom hałasu toczenia. Sprawdź cenę.

Opony całoroczne - Nokian Weatherproof 205/55R16 94H

Opona bezpieczna zimą, precyzyjna latem. Uniwersalna opona Nokian Weatherproof jest oponą zimową, odznaczającą się znakomitymi właściwościami przyczepności. Jednocześnie jest to także opona letnia, która ma znakomitą charakterystykę toczenia się w warunkach gorącej letniej pogody. Mieszanka, z której sporządzony został bieżnik, jest dostosowana do zmiennych warunków atmosferycznych. Przyczepność w warunkach zimowych, w temperaturach zbliżonych do zera oraz lekko ujemnych, jest znakomita. Sprawdź cenę.

Opony całoroczne - Bridgestone Weather Control 205/55R16 94V

Najwyższa klasa jakościowa opon (Premium), gwarantująca jakość i zapewniająca osiągi. Opona całoroczna, przeznaczona do samochodów osobowych. Opona przeznaczona na wszystkie warunki pogodowe, wzmacniana krzemionką, dzięki której oferuje znakomitą trwałość, pewne prowadzenie i hamowanie na suchej i mokrej nawierzchni. Sprawdź cenę.

Opony całoroczne - Michelin CrossClimate+ 205/55R16 94V

Zastosowana w bieżniku CrossClimate+ mieszanka specjalnie wyprodukowanej gumy zapewnia bezpieczeństwo na drodze, bez względu na panujące na niej warunki drogowe. To właśnie ona, dzięki swym elastycznym właściwościom zapewnia najwyższą przyczepność opony do podłoża w każdej temperaturze. Poprawiono również efektywność hamowania oraz najwyższy komfort prowadzenia na suchej nawierzchni, przekładający się na spokojną jazdę do wyznaczonego celu podróży, każdego dnia. Wspomniane możliwości, nowa generacja opony Michelin zawdzięcza stabilnym motywom bieżnika oraz sztywnym jego klockom ze sfazowanymi krawędziami. Sprawdź cenę.

Zachęcamy również do zapoznania się z materiałem o najpopularniejszych oponach całorocznych w rozmiarze 225/55 R16 – idź do materiału.