Uchwyt do telefonu może bardzo poprawić bezpieczeństwo jazdy o ile zostanie poprawnie zainstalowany. Na rynku jest wiele takich produktów. My przedstawiamy kilka uniwersalnych i przystępnych cenowo.

Uchwyt do telefonu - Forever CH-150

Uniwersalny uchwyt do telefonu i nawigacji. Pozwala na wygodne umiejscowienie urządzenia w zasięgu wzroku i rąk kierowcy. Wytrzymały, łatwy w obsłudze i wyposażony w mocną przyssawkę, która pozwala stabilnie przymocować produkt na szybie. W zestawie uchwyt i ramię mocujące z przyssawką. Sprawdź cenę.

Uchwyt do telefonu - Addison ADS-119

Uchwyt do telefonu montowany na szybę. Plastikowa gumowana obudowa. System suwany do montażu. Duży zakres szerokości telefonu. Duża tolerancja wagi telefonu. Sprawdź cenę.

Uchwyt do telefonu - Maclean MC-737

Uniwersalny uchwyt samochodowy do urządzeń mobilnych. Obracana o 360 stopni głowica pozwala na dostosowanie położenia urządzenia według własnych preferencji. Uchwyt do telefonu może być montowany na desce rozdzielczej nawet przy małej ilości dostępnego miejsca. Dzięki trwałym elementom wykonanym z plastiku ABS uchwyt jest niezwykle solidny, wytrzymały oraz odporny na wstrząsy. Sprawdź cenę.

Uchwyt do telefonu - Blow US-29 na kratkę

Uniwersalny uchwyt do telefonu umożliwia bezpieczne korzystanie z urządzeń przenośnych podczas jazdy. Produkt cechuje się atrakcyjnym wzornictwem i umożliwia ustawienie urządzenia pod dogodnym kątem. Smukły kształt stacji w niewielkim stopniu zmniejsza widoczność podczas jazdy, zarówno z podłączonym smartfonem, jak i bez niego. Sprawdź cenę.

Uchwyt do telefonu - Whitenergy Uchwyt GSM/GPS samochodowy

Uniwersalny uchwyt kompatybilny z większością urządzeń przenośnych: PDA/iPhone/telefonów. Uchwyt umożliwia pewne zamocowanie urządzeń do szyby. Możliwość regulacji ramion bocznych pozwala na dostosowanie uchwytu do rozmiarów urządzenia. Gąbki uchwytu zapobiegają zarysowaniu obudowy. Sprawdź cenę.

Uchwyt do telefonu - Qoltec uchwyt do urządzeń mobilnych

Nowoczesny design zaspokoi nawet najbardziej wymagającego użytkownika smartfona. Wysoka jakość wykonania gwarantuje bezpieczeństwo dla Twojego urządzenia. Uchwyt do telefonu posiada regulacje rozstawu ramion oraz możliwość ustawienia pod odpowiednim kątem dzięki czemu możemy dostosować go do swoich potrzeb. Sprawdź cenę.