Każdy kierowca dobrze wie, że nic tak nie odwraca uwagi od jazdy jak telefon komórkowy. Dzięki słuchawce bluetooth możemy w bezpieczny sposób rozmawiać przez telefon podczas prowadzenia samochodu. W naszym spisie przedstawiamy kilka modeli słuchawek, które nie są zbyt kosztowne, a z pewnością zadbają o nasze bezpieczeństwo.

Słuchawka bluetooth dla każdego

Gembird BTHS-06

Łatwa komunikacja. Inteligentny przycisk sterowania pozwala w prosty sposób odbierać i odrzucać połączenia przychodzące oraz włączać lub wyłączać zestaw słuchawkowy. Ergonomicznie zaprojektowany zaczep na ucho, wraz ze zintegrowanym akumulatorem, gwarantują długie i komfortowe użytkowanie. Do 72 godzin czuwania i 3 godziny rozmowy. Sprawdź cenę.

IBOX BH4

Dzięki BH4 możesz bezpiecznie prowadzić samochód bez odrywania rąk od kierownicy. Umożliwia jednoczesne sparowanie dwóch telefonów, dzięki czemu nie musisz na przykład wybierać, czy chcesz używać telefonu służbowego, czy prywatnego. W przypadku jednoczesnych rozmów z dwóch telefonów, możesz łatwo przełączać się między, nimi zawieszając drugie połączenie. Sprawdź cenę.

Media-Tech MT3580

BLUETOOTH EARSET NEXT MT3580 to słuchawka douszna Bluetooth 4.1 z wbudowanym mikrofonem, zasilana wytrzymałym akumulatorem litowo-polimerowym. Czas trwania rozmów na pełnym naładowaniu wynosi do 7 godzin, dzięki wykorzystaniu energooszczędnej technologii Bluetooth 4.1. Niewielki rozmiar oraz lekka konstrukcja gwarantują komfort, oraz swobodę użytkowania. Wygodny, uniwersalny uchwyt pozwala nosić słuchawkę na prawym jak i na lewym uchu. Urządzenie ma wbudowane gniazdo microUSB. Sprawdź cenę.

Acme BH06

Nowy model zestawu słuchawkowego już w naszym asortymencie! Jego główną cechą jest lekkość. Ważące zaledwie 10 g urządzenie wygodnie i przyjemnie jest nosić. Model ten jest uniwersalny - pasuje do wszystkich telefonów komórkowych. ‎‎Ładowana bateria litowo-polimerowa zapewnia czas rozmowy do 4 godz., czas gotowości do 4 dni. Urządzeniem steruje się jednym przyciskiem, więc odebranie oraz zakończenie rozmowy jest znacznie szybsze i wygodniejsze. Sprawdź cenę.

LogiLink BT0005

Zestaw słuchawkowy najnowszej generacji LogiLink V2.0 Bluetooth. Bardzo lekki waży tylko 9-gram, gwarantuje łatwe i niezawodne połączenie dzięki wbudowanej baterii litowo-polimerowej o czasie czuwania do 200 godzin, czas rozmów do 4 godzin. Z nakładkami na uszy, które gwarantują pewny chwyt. Słuchawka jest kompatybilna ze wszystkimi aktualnymi urządzeniami peryferyjnymi Bluetooth i telefonami komórkowych. Sprawdź cenę.

Samsung EO-MG920BB

Elegancka, ergonomiczna konstrukcja. Noś się stylowo ze słuchawką Bluetooth EO-MG920. Błyszczący, wzorzysty materiał nadaje słuchawce elegancki wygląd, a ergonomiczna, smukła i lekka konstrukcja (9,2 g) zapewnia wygodę noszenia, nawet przez długi czas. Słuchawka Bluetooth EO-MG920 ma w zestawie małe i średnie hybrydowe wkładki douszne, co nie tylko redukuje hałasy z zewnątrz dzięki wyjątkowej izolacji dźwiękowej, ale i zwiększa wygodę noszenia. Przezroczysty zausznik słuchawki EO-MG920 zapewnia komfort noszenia niezależnie od tego, co przyniesie dzień. Sprawdź cenę.

Dla tych, którzy nie lubią nosić słuchawki podczas jazdy, przedstawiamy najpopularniejsze zestawy głośnomówiące – oto nasz wybór.