W naszym zestawieniu są słuchawki bluetooth, które kosztują od około 50 zł do nawet 400 zł. Można w nich nie tylko rozmawiać, ale również słuchać muzyki lub komunikatów z nawigacji. Są lekkie, wygodne i mogą się podobać.

Słuchawki bluetooth - Samsung EO-MG920BB

Błyszczący, wzorzysty materiał nadaje słuchawce elegancki wygląd, a ergonomiczna, smukła i lekka konstrukcja (9,2 g) zapewnia wygodę noszenia, nawet przez długi czas. Słuchawka Bluetooth EO-MG920 ma w zestawie małe i średnie hybrydowe wkładki douszne, co nie tylko redukuje hałasy z zewnątrz dzięki wyjątkowej izolacji dźwiękowej, ale i zwiększa wygodę noszenia. Przezroczysty zausznik słuchawki EO-MG920 zapewnia komfort noszenia niezależnie od tego, co przyniesie dzień. Zaprojektowana specjalnie z myślą o nawiązywaniu i odbieraniu połączeń słuchawka Bluetooth EO-MG920 ma funkcję redukcji hałasu i echa, co zapewnia wyraźny dźwięk rozmowy. Dzięki idealnemu ułożeniu mikrofonu względem ust słuchawka EO-MG920 zapewnia także wyjątkowo wyraźną reprodukcję dźwięku. Sprawdź cenę.

Słuchawki bluetooth - Plantronics Explorer 50 czarny

Zestaw słuchawkowy Bluetooth, lekki i wygodny, o doskonałej jakości dźwięku. Dzięki funkcji Multipoint można odbierać połączenia z dwóch powiązanych telefonów, co umożliwi łatwe zarządzenie rozmowami z urządzeń służbowych i osobistych. Słuchawka została wyposażona w komunikaty głosowe dotyczące statusu połączenia oraz stanie naładowania baterii. Ergonomiczny kształt prezentowanej słuchawki został dopasowany do każdego ucha, redukuje również wszelkie hałasy z otoczenia, szum wiatru a także wszelakie echa podczas rozmów. Sprawdź cenę.

Słuchawki bluetooth - Plantronics Explorer 10 czarny

Rozmowa i muzyka bez kabli. Ciesz się połączeniami głosowymi i słuchaj muzyki oraz wskazówek nawigacji GPS bez konieczności trzymania telefonu lub bycia ograniczonym kablami słuchawek. Lekka słuchawka Bluetooth(R) Plantronics Explorer 10(R) pasuje idealnie do ucha, jest łatwy w konfiguracji i użytkowaniu. Łatwe parowanie z telefonami wyposażonymi w moduł Bluetooth. Zaprojektowany dla wygody użytkowania. Technologia redukcji hałasu dla wysokiej jakości rozmów. Słuchaj muzyki, wskazówek nawigacji i więcej. Komunikaty głosowe informujące o stanie baterii i statusie połączenia. Do 11 godzin rozmów oraz tryb oszczędzania energii DeepSleep. Wybieranie głosowe i funkcje wyszukiwania. Sprawdź cenę.

Słuchawki bluetooth - Samsung HM1350

Kompaktowe wymiary słuchawki Bluetooth Mono HM1350, zaprojektowanej w dwóch kolorach: czarnym i granatowym, sprawiają, że waży jedynie 10,5 grama i stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają dużo na głowie. Łatwe zakładanie za pomocą przezroczystego zaczepu na ucho sprawia, że można ją wygodnie nosić przez wiele godzin. Słuchawka Bluetooth Mono HM 1350 obsługuje funkcję aktywnego nawiązywania połączeń. Korzystając z łączności Bluetooth, możesz dzielić z innymi urządzeniami swoje aktualne położenie, klikając przycisk rozmowy na słuchawce. Funkcja automatycznie sparuje najbliższe urządzenie wyposażone w łącze Bluetooth. Teraz, dzięki usłudze aktywnego nawiązywania połączeń, możesz łączyć się z innymi urządzeniami łatwo i szybko. Sprawdź cenę.

Słuchawki bluetooth - Jabra Supreme UC

Najnowocześniejsze technologie dźwięku takie jak dźwięk HD i aktywna redukcja szumów zapewniają bardziej naturalne doznania dźwiękowe i krystalicznie czystą transmisję głosu obu rozmawiających osób. Zestaw słuchawkowy aktywnie ogranicza ilość szumów z otoczenia, które mogą być słyszalne przez rozmówcę. Dzięki temu jedynym dźwiękiem, który słyszysz, jest głos rozmówcy. Zestaw Jabra Supreme II UC jest wyposażony w opatentowany rozkładany odchylany wysięgnik. Gdy skończysz rozmawiać, możesz złożyć wysięgnik i schować zestaw słuchawkowy do kieszeni lub torby z laptopem. Łatwe uruchamianie, łatwe noszenie. Sprawdź cenę.

Słuchawki bluetooth - Jabra BT2045

Zestaw słuchawkowy Jabra BT2045 to doskonały sposób, aby w ciągu pracowitego dnia jak najlepiej wykorzystać wszelkie wolne chwile i możliwość rozmawiania w podróży. Ten niezwykle intuicyjny zestaw słuchawkowy Bluetooth można w bardzo łatwy sposób sparować z telefonem komórkowym, a do tego jest niesamowicie praktyczny. Nowe, udoskonalone wzornictwo oznacza, że zestaw jest niezwykle wygodny, ponieważ można nosić go na zaczepie na ucho lub bez, w zależności od preferencji. Atrakcyjna i funkcjonalna konstrukcja zestawu Jabra BT2045 sprawia, że bezprzewodowe wykonywanie połączeń jest teraz dziecinnie proste. Sprawdź cenę.

Zachęcamy również do przeczytania materiału o najdroższych słuchawkach bluetooth na rynku – przejdź do materiału.