Zestawów głośnomówiących jest na rynku wiele. Różnią się oczywiście wyglądem, jakością wykonania, jakością dźwięku no i przede wszystkim ceną. Dzisiaj skupimy się na tych najdroższych według porównywarki cenowej Skąpiec.

Zestaw głośnomówiący - Parrot MKi9200

Mki9200 firmy Parrot to samochodowy zestaw głośnomówiący wykorzystujący technologię bluetooth wyposażony w 2,4” kolorowy ekran TFT. Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, umieszczony na kierownicy lub desce rozdzielczej, pozwala korzystać ze wszystkich możliwości Mki9200. Oprócz tradycyjnych funkcji takich jak połącz, czy zakończ rozmowę - MKi9200 oferuje automatyczną synchronizację z listą kontaktów, syntezator głosu odczytujący nazwy kontaktów, zarządzania kontaktami (do 2 000 dla jednego telefonu), rejestr połączeń i dużo, dużo więcej. Na kolorowym ekranie wyświetlane są kontakty, identyfikator dzwoniącego, przypisane do niego zdjęcie, ustawienia telefonu czy użytkownika. Słuchaj w samochodzie muzyki z urządzeń przenośnych. MKi9200 potrafi również odtwarzać muzykę. Zestaw wyposażony jest w odpowiednie okablowanie pozwalające na słuchanie muzyki z takich urządzeń jak: iPod, iPhone, Pendrive, telefony z opcją bluetooth (A2DP) czy odtwarzacze mp3. Sprawdź cenę.

Zestaw głośnomówiący - Parrot Mki9100

MKi9100 posiada panel OLED oraz bezprzewodową konsolę sterującą, która może być zamontowana niezależnie od panelu. Konsola posiada klips mocujący ją do kierownicy. Technologia OLED zastosowana w panelu powoduje dużo niższe zużycie prądu w porównaniu do standardowego wyświetlacza LCD. Dodatkowo obraz wyświetlany w systemie OLED jest dużo jaśniejszy i ostrzejszy. W tym zestawie głośnomówiącym nie trzeba już przypisywać znaczników głosowych, aby usłyszeć nazwę kontaktu, zestaw sam odczyta imię i nazwisko z książki zapisanej w telefonie i poinformuje głosem, kto dzwoni. Dzięki temu jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem, nie trzeba odrywać wzroku od drogi, aby sprawdzić na wyświetlaczu kto dzwoni. Sprawdź cenę.

Zestaw głośnomówiący - Parrot CK3100

Zestaw głośnomówiący CK3100 LCD wyświetla na swoim ekranie informacje jak: numer przychodzącej rozmowy, książkę adresową, ostatni numer na który dzwoniłeś i wiele więcej. Genialny i czytelny wyświetlacz LCD może zostać zamontowany w dowolnym miejscu deski rozdzielczej. Głos rozmówcy będzie wyraźnie słyszalny poprzez samochodowy system audio. Wbudowany mikrofon zarejestruje Twój głos, a specjalnie oprogramowanie usunie niepotrzebne dźwięki z tła rozmowy. W momencie, gdy ktoś do ciebie zadzwoni, CK3100 LCD automatycznie przyciszy radio, byś mógł spokojnie rozmawiać. Sprawdź cenę.

Zestaw głośnomówiący - Jabra Freeway

Jabra Freeway to jeden z pierwszych zestawów głośnomówiących wyposażonych w 3 głośniki zapewniające wirtualny dźwięk przestrzenny. Emitują one tak czysty dźwięk, że można mieć wrażenie, iż rozmówca siedzi na fotelu pasażera. Wszelkie odgłosy z otoczenia, od trąbiących samochodów i prac drogowych po nierówności nawierzchni, pozostają niesłyszalne dzięki podwójnemu mikrofonowi, który usuwa wszelkie dźwięki poza głosem użytkownika. Otwórz drzwi, wsiądź do samochodu, a zestaw Jabra Freeway sam się włączy i będzie gotowy do użycia. Ktoś dzwoni, a zestaw informuje kto. Następnie możesz przy pomocy polecenia głosowego przyjąć lub odrzucić połączenie. Proste polecenia głosowe pozwalają także wykonywać połączenia, ponownie je wybierać lub kończyć rozmowy. Gdy już dotrzesz do celu i wysiądziesz z samochodu, zestaw automatycznie się wyłączy. Sprawdź cenę.

Zestaw głośnomówiący - Parrot Minikit Neo 2 HD

Zestaw głośnomówiący Bluetooth z funkcją sterowania głosowego, zapewniający zgodność ze standardem jakości dźwięku HD. HD Voice to najnowszy standard jakości dźwięku dla potrzeb komunikacji telefonicznej. Odtwarzanie dźwięku z wysoką rozdzielczością, w jakości zdecydowanie wyższej niż klasyczne cyfrowe połączenia telefoniczne. W rezultacie brzmienie głosu jest zdecydowanie bardziej naturalne. Kompatybilność z telefonami i sieciami telefonii komórkowej obsługującymi standard HD Voice. Dzięki zastosowaniu detektora wibracji, MINIKIT włącza się automatycznie, kiedy wsiadasz do samochodu. Parrot MINIKIT Neo 2 HD posiada nowy system mocowania do osłony szyby. Wykonany z plastiku o bardzo wysokiej wytrzymałości zaczep może być obecnie stosowany z dowolną osłoną szyby, niezależnie od jej grubości. Sprawdź cenę.

Zestaw głośnomówiący - Jabra Tour

Zestaw głośnomówiący Jabra Tour w technologii Bluetooth. Mikrofon z dźwiękiem w jakości HD pozwala na lepszą redukcję szumów. Obsługa głosowa umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń za pomocą głosu, co usprawnia korzystanie z urządzenia podczas jazdy samochodem. Funkcja Multiuse umożliwia jednoczesne połączenie z 2 urządzeniami Bluetooth. Dodatkowo wbudowany akumulator pozwala na 20-godzinny czas pracy. Sprawdź cenę.

Zachęcamy również do zapoznania się z najpopularniejszymi zestawami głośnomówiącymi dostępnymi na rynku – przejdź do materiału.