W naszym zestawieniu królują dwie firmy. Produkty wyróżniają się elegancką stylistyką oraz różnym sposobem montażu. W jednych znajdziemy wyświetlacz, natomiast inne mają wygodne mocowanie an daszku przeciwsłonecznym. Okazuje się również, że niektóre modele mogą również odtwarzać muzykę lub wskazówki z nawigacji.

Zestaw głośnomówiący - Jabra Freeway

Jabra Freeway to jeden z pierwszych zestawów głośnomówiących wyposażonych w 3 głośniki zapewniające wirtualny dźwięk przestrzenny. Emitują one tak czysty dźwięk, że można mieć wrażenie, iż rozmówca siedzi na fotelu pasażera. Wszelkie odgłosy z otoczenia, od trąbiących samochodów i prac drogowych po nierówności nawierzchni, pozostają niesłyszalne dzięki podwójnemu mikrofonowi, który usuwa wszelkie dźwięki poza głosem użytkownika. Sprawdź cenę.

Zestaw głośnomówiący - Jabra Drive

Zestaw Jabra Drive to doskonały kompan podróży dla telefonu komórkowego. Ten samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth™ można sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie. Możesz bez angażowania rąk rozmawiać przez telefon, słuchać muzyki z telefonu komórkowego lub odtwarzacza mp3 albo przesyłać wskazówki głosowe z aplikacji GPS w telefonie. Niewiarygodna funkcjonalność jak na tak dyskretne i łatwe w użyciu urządzenie. Sprawdź cenę.

Zestaw głośnomówiący - Parrot Minikit Neo 2 HD

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth posiada funkcję pełnej obsługi głosem. Zapewnia najlepszy możliwy dźwięk, wykorzystując technologię Voice HD (dźwięk wysokiej rozdzielczości), czyli najnowszy standard jakości dźwięku dla potrzeb komunikacji telefonicznej. Uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości zacisk jest w pełni zintegrowany z konstrukcją. Kompatybilny z dowolną osłoną przeciwsłoneczną, niezależnie od jej grubości. Sprawdź cenę.

Zestaw głośnomówiący - Jabra Tour

Zestaw głośnomówiący Jabra Tour w technologii Bluetooth. Mikrofon z dźwiękiem w jakości HD pozwala na lepszą redukcję szumów. Obsługa głosowa umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń za pomocą głosu, co usprawnia korzystanie z urządzenia podczas jazdy samochodem. Funkcja Multiuse™ umożliwia jednoczesne połączenie z 2 urządzeniami Bluetooth. Dodatkowo wbudowany akumulator pozwala na 20-godzinny czas pracy. Sprawdź cenę.

Zestaw głośnomówiący - Xblitz X300

Zestaw głośnomówiący Xblitz X300 z transmiterem FM i pokrętłem sterującym to wielofunkcyjne urządzenie, które jest zsynchronizowane do pracy w samochodzie. Urządzenie to przesyła muzykę i rozmowy głosowe z Twojego urządzenia Bluetooth wprost do Twojego radia samochodowego. Posiada ono również slot na kartę microSD oraz dwa gniazda USB, dzięki czemu możesz słuchać ulubionych utworów w formacie MP3/WMA za pośrednictwem radia samochodowego. Sprawdź cenę.

Zestaw głośnomówiący - Parrot Mki9100

MKi9100PL2 to samochodowy zestaw głośnomówiący wykorzystujący technologię bluetooth wyposażony w ekran OLED. Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania, umieszczony na kierownicy lub desce rozdzielczej, pozwala korzystać ze wszystkich możliwości Mki9100PL2. Oprócz tradycyjnych funkcji takich jak połącz czy zakończ rozmowę, MKi9100PL2 oferuje automatyczną synchronizację z listą kontaktów, syntezator głosy odczytujący nazwy kontaktów, zarządzania kontaktami (do 2 000 dla jednego telefonu), rejestr połączeń i dużo więcej. Sprawdź cenę.

Zachęcamy również do zapoznania się na najdroższymi zestawami głośnomówiącymi do samochodu – przejdź do artykułu.