W oddziałach Sutton Bespoke dostępne są już modyfikacje stylistyki wnętrza jak i karoserii oraz strojenie silnika i układu wydechowego dla Range Rovera Sport. Choć ceny i pełna specyfika zmian oferowanych przez firmę C. Suttona nie są jeszcze znane, to efekty można podziwiać było oglądać na targach motoryzacyjnych w Londynie.

Wstępna lista ulepszeń obejmuje między innymi: zderzaki, lusterka oraz atrapę grilla wykonaną z włókna węglowego wykończoną wysokiej jakości lakierami. Kupujący mogą również zdecydować się na zakup pełnego pakietu „Aero” zawierającego nowy przedni i tylny zderzak, spoiler, poszerzenia nadkoli, większe zaciski hamulców oraz końcówki układu wydechowego. Dodatkowo w ofercie pojawią się 22-calowe, 10-ramienne felgi ze stopów lekkich, lakierowane do wyboru w kolorach: matowym grafitowym, srebrnym oraz czarnym.

We wnętrzu, styliści z Sutton Bespoke opracowali dwukolorową, skórzana tapicerkę, a o ich ingerencji w wygląd Range’a prócz stanu konta, będą przypominać logotypy na dywanikach oraz plakietce na klapie bagażnika.

Co sądzicie o zmianach oferowanych przez Sutton Bespoke? Zbyt krzykliwe, czy może idealnie subtelne? Zapraszamy do komentowania.