Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do najnowszej edycji cyklu imprez terenowo-turystycznych Auto Świat 4x4 Family Adventure 2014. To już 4 edycja organizowana przez magazyn Auto Świat 4x4. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek i chcą spędzić wolny czas, bawiąc się w terenie.

W tym sezonie przygotowaliśmy cztery weekendowe pikniki w klimacie off road. Każdy z nich niesie ze sobą wiele atrakcji dla pasjonatów samochodów 4x4. Czekają Was terenowe próby samochodowe i zadania sprawnościowe.

Każdy uczestnik będzie miał również szansę na udział w profesjonalnych szkoleniach z jazdy po bezdrożach. Mitsubishi udostępni Wam samochody terenowe, będziecie mogli przetestować Outlandera, Pajero Wagon, Pajero Sport i pickup'a L200.

Firma Goodyear zaprezentuje najnowsze modele opon do jazdy w terenie, zaś specjaliści z firmy Lotos pokażą nam, gdzie i co smarować, aby zajechać po bezdrożach jak najdalej.

W tym roku odwiedzimy Mazowsze, Mazury, Wielkopolskę i górskie tereny woj. śląskiego. W tegorocznej edycji przygotowaliśmy trasy trudniejsze dla bardziej doświadczonych i wymagających off roaderów. Nadal najważniejszą i niezmienną zasadą, która towarzyszy nam od początku, jest brak twardej rywalizacji i dobra rodzinna zabawa.

Dotychczas, na wszystkich edycjach od 2010 roku gościliśmy ponad 600 załóg. Zapraszamy na najbliższą edycję, która odbędzie się w okolicach Pułtuska na Farmie Krzyczki już 13-15 czerwca.

Kolejne edycje odbędą się: 11-13 Lipca w Kosewie na Mazurach, 12-14 września w Wiśle i finał 10-12 Października na Autodromie 4x4 w Włościejewkach.

Szczegółowe informacje i zapisy na www.4x4familyadventure.pl