Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź numer VIN, aby sprawdzić Historię Pojazdu

Co to jest numer VIN?        Gdzie znajdę numer VIN?

RAPORT HISTORII POJAZDU ZAWIERA

WIELE INFORMACJI O POJEŹDZIE

  • Rejestr przeglądów
  • Odczyty licznika
  • Informacje o wypadkach
  • Zdjęcia pojazdu
  • Akcje serwisowe
  • Informacja kradzieżowa
  • Dane techniczne
  • Wycena pojazdu

DLACZEGO WARTO SPRAWDZIĆ HISTORIĘ POJAZDU?

Samochód po wypadku może stać się poważnym zagrożeniem. Zakup skradzionego auta
to ogromne problemy. Przeszłość pojazdu pomoże ci wystrzec się takich zagrożeń.

Z raportu VIN dowiesz się, czy auto nie figuruje w jednej z międzynarodowych baz pojazdów skradzionych, unikniesz straty gotówki oraz problemów z policją.*)

Poznasz szczegółowe dane techniczne pojazdu, jego rok produkcji oraz kraj pochodzenia i nie dasz się oszukać pośrednikowi. Dowiesz się, ilu właścicieli miało auto i na kogo było zarejestrowane, co pozwoli Ci uniknąć zakupu samochodu jeżdżącego jako taxi, wykorzystywanego przez firmy kurierskie lub poleasingowego. Poznasz przebieg i unikniesz aut z kręconym licznikiem.*)

Otrzymasz informacje o przeglądach technicznych i naprawach, dzięki czemu unikniesz samochodów rozbitych, powypadkowych i w złym stanie technicznym. *)

CZEGO SIĘ DOWIEM Z RAPORTU VIN?

Sprawdź VIN i dowiedz się, czy warto zainwestować w samochód, który wybrałeś.

Autobaza.pl

Historia Pojazdu Autobaza

Sprawdź VIN i przekonaj się, czy wybrane auto to nie samochód z "trudną" przeszłością. Przeszłość pojazdu odkryje przed Tobą niewygodne tajemnice

Raport Historii Pojazdu AutoBaza
Historia Pojazdu USA

Historia Pojazdu z USA

Poznaj przeszłość auta z USA. Dowiedz się, czy nie było rozbite, jaki ma przebieg. Przekonaj się, czy w ogóle posiada status auta na eksport.

Raport Historii Pojazdu z USA
Historia Pojazdu Holandia

Historia Pojazdu z Holandii

Poznaj dane techniczne, zapoznaj się z historią poprzednich właścicieli pojazdu sprowadzonego z Holandii. Dowiedz się, czy nie pochodzi z leasingu.

Raport Historii Pojazdu z Holandii
Historia Pojazdu Belgia

Historia Pojazdu z Belgii

Zapoznaj się z historią pojazdu sprowadzonego z Belgii. Dzięki temu Raportowi VIN możemy zweryfikować dane techniczne, historię pojazdu oraz przebieg.

Raport Historii Pojazdu z Belgii

Administratorem Twoich danych jest VIN-Info Sp. z o.o. (ul. Modelarska 18, 40-142 Katowice, Polska, ).

Możemy przetwarzać Twoje dane (adres IP, dane o przeglądarce i systemie operacyjnym oraz przybliżona lokalizacja):

- na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów do celów statystycznych i zarządzania stroną, przez okres do zakończenia analizy statystyk, nie dłużej niż przez 3 lata od roku, w którym uzyskano dane;
- na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, w tym za Twoją zgodą z wykorzystaniem profilowania w celu wyświetlania w przyszłości reklam naszych usług na innych stronach internetowych, przez okres funkcjonowania strony lub do wycofania zgody.

Współpracujemy z: firmami marketingowymi, wyszukiwarkami internetowymi, portalami społecznościowymi, firmami udostępniającymi narzędzia do badań statystycznych i obsługi portali społecznościowych, firmami hostingowymi, którym możemy przekazywać te dane (odbiorcy danych). Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do Państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE.

Udostępnienie nam danych nie jest obowiązkowe, jednak bez ich podania strona może nie funkcjonować prawidłowo. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Możesz w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE.

Strona może używać plików cookies i innych podobnych technologii we wspomnianych celach. Zgoda na ich używanie wyrażana jest za pośrednictwem ustawień wybranych przez Ciebie w przeglądarce. Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych i ustawieniach przeglądarki znajduje się w [Polityce Prywatności].