Nowy Peugeot 308 zaskakuje, co na co zwracamy uawgę podczas pierwszego kontaktu to stylizacja auta - a ta w przypadku nowego kompaktu z lwem na masce jest bardzo zachowacza.

Po zajęciu miejsca za niewielką kierownicą, spotykamy się z kolejną niespodzianką - zegary umieszczono w nietypowy sposób, ale o dziwo po kilku chwilach przyzwyczajamy się do tego i nie wyobrażamy jak mogłoby być inaczej. Tak rozwiązanie zastosowane w nowym Peugeocie 308 zaskakuje, nie tylko odwagą projektantów ale również zaskakującą ergonomią.

Czas na wisienkę na torcie projekt minimalistyczny projekt całego kokpitu. We wnętrzu Peugeota 308 nie znajdziemy żadnych zbędnych przycisków, niczego co rozpraszałoby naszą uwagę.

W naszym wideo ocenającym wnętrze kompaktowego Peugeota poznacie odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Jaki typ czynnika zastosowano w układzie klimatyzacji?Jak wygląda sprawa z car audio?Gdzie jest schowane gniazdo usb, lub wtyk aux do radiaCzy fabryczny zestaw głośników "daje rade"Czy mamy w radyjku dostęp do ciekawych funkcji jak np equalizerCzy we wnętrzu znajdują się jakieś fajne schowki np. na okulary gniazda z zasilaniem, jakieś poręczne schowki lub uchwyty?

I wiele innych.