Rynek samochodów używanych w Polsce jest bardzo specyficzny. Z jednej strony daje ogromne możliwości, bo liczba aut oferowanych w ogłoszeniach wywołuje zawrót głowy, z drugiej – to prawdziwe pole minowe, bowiem pomysłowość i bezczelność nieuczciwych sprzedawców nie znają granic. Według handlarzy wszystkie auta pochodzą od pierwszego właściciela, są bezwypadkowe, serwisowane w ASO, garażowane i w idealnym stanie. Jednak w rzeczywistości okazuje się, że są to często egzemplarze zajeżdżone, z cofniętym licznikiem i po poważnych kolizjach. Na tym ryzyko się jednak nie kończy.

Pamiętajcie, że zagrożenia czekają także ze strony cech wrodzonych konkretnego modelu, związanych z trwałością, kosztami serwisu, a także napraw. Jak uniknąć kłopotów? Na co zwrócić uwagę? Które auto i w jakiej wersji jest godne zainteresowania?

Profesjonalne podejście do zakupu umożliwi katalog „Samochody Używane 2015”. To już osiemnasta edycja naszej autorskiej publikacji, w której tym razem rzetelnie oceniamy ponad 230 najpopularniejszych aut różnych segmentów i marek. Wymieniamy wady oraz zalety, polecamy silniki, opisujemy typowe awarie, radzimy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu i gdzie szukać pomocy.

Oczywiście, nie zabrakło praktycznych porad, testu opon, a także raportu niezawodności TÜV 2015. Katalog jest już w sprzedaży.

Cena: 15,90 zł

Zobacz, jakie tematy i opisy zamieściliśmy w katalogu.