Lista wyzwań, jaka piętrzy się przed kierowcami planującymi zakup używanego Volvo, może wydawać się długa i przytłaczająca. W takiej sytuacji warto skierować się do sprawdzonego źródła i skorzystać z profesjonalnego wsparcia.

Zakup używanego auta w salonie to dobry wybór dla wielu kierowców, zwłaszcza tych, którzy cenią sobie jakość, bezpieczeństwo, ale i atrakcyjną cenę. A to jeszcze nie wszystkie powody, dla których warto rozważyć skorzystanie z Volvo Selekt.

Używany, ale z gwarancją producenta

Największym atutem zakupu samochodu w ramach programu Volvo Selekt jest gwarancja producenta, którą otrzymujesz, ponieważ kupujesz auto z salonu. Volvo jako pierwsza marka w Polsce oferuje fabryczną gwarancję producenta na auta używane mające nie więcej niż 5 lat. Oznacza to, że jeśli w czasie gwarancji coś zepsuje się w pojeździe, naprawa zostanie wykonana w jej ramach. To znacznie zmniejsza ryzyko związane z zakupem używanego auta i daje pewność, że samochód będzie działał sprawnie przez długi czas. Oszczędzi to też nerwów, kiedy pojawi się nawet najmniejsza usterka.

100% Volvo w Volvo

Podczas zakupu używanego auta nie mniejsze znaczenie ma dokładnie sprawdzony stan techniczny. Każda kontrola jest przeprowadzona bardzo drobiazgowo – zgodnie z najwyższymi standardami Volvo Selekt – dzięki czemu można uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek po zakupie, takich jak awarie czy wysokie koszty lub długi czas trwania napraw. Każdy samochód dostępny w programie Volvo Selekt ma montowane oryginalne części zamienne, jeżeli zachodzi taka potrzeba, a do tego przywrócone ustawienia fabryczne i zaktualizowane oprogramowanie, by nowy posiadacz mógł cieszyć się jakością i bezpieczeństwem pojazdu. Specjaliści Volvo dbają o to, by maksymalnie obniżyć wszelkie ryzyka płynące z zakupu używanego auta.

Komfort i bezpieczeństwo dla każdego

Volvo słynie ze szczególnej dbałości o komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie auta mają mnóstwo systemów poprawiających komfort jazdy oraz ochronę kierowcy i pasażerów, a ich konstrukcja wykazuje się niezwykłą odpornością na wszelkie zdarzenia. Dzięki Volvo Selekt można cieszyć się nimi w jeszcze lepszych cenach.

Kupując auto używane w tradycyjny sposób, rzadko można liczyć na benefity. Inaczej jest w przypadku zakupu pojazdu w ramach programu Volvo Selekt. Każdy samochód jest objęty roczną usługą Assistance, działającą 24/7 we wszystkich krajach Unii Europejskiej i zabezpieczającą kierowcę przed każdą ewentualnością.

Co więcej, otrzymujesz szeroki wybór aut marki Volvo – z napędem zarówno spalinowym, jak i hybrydowym, a decydując się na zakup dowolnego pojazdu, możesz liczyć na to, że jest on do natychmiastowego odbioru.

Dzięki programowi Volvo Selekt zakup używanego samochodu Volvo przestaje stanowić wyzwanie, a zaczyna być przyjemnością.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Volvo Selekt? Przeczytaj na stronie internetowej salonu Volvo Autogala.

Tylko do końca grudnia specjalne świąteczne okazje: 2 lata gwarancji w cenie auta, pakiet serwisowy w cenie auta oraz bardzo korzystne rabaty.