Sebastien Loeb to francuski kierowca rajdowy, który adrenalinę ma we krwi. W swojej książce zdradza jak wygląda życie mistrza świata. Odkrywa blaski i cienie sportów motorowych oraz opowiada o swojej drodze na sam wierzchołek motoryzacyjnego Olimpu.

Sebastien pisze tu o swoim debiucie oraz o trudach pracy w zespole Citroen Racing, gdzie wyrósł na prawdziwego czempiona w swojej dziedzinie. Razem z Loebem przeniesiemy się na trasy równie egzotycznych, co niebezpiecznych odcinków specjalnych. Poznamy też charakter tego geniusza rajdów, który pozwala mu na przekraczanie wszelkich możliwych granic, przez co zyskał uznanie milionów fanów na całym świecie.

Książka pojawi się w księgarniach już 19 czerwca. Polskie wydanie jest pierwszym na świecie tłumaczeniem książki. Wydawcą jest Sine Qua Non.

„Ta fascynująca historia odkrywa tajemnice sukcesu jednego z najlepszych kierowców w historii motoryzacji. Cofając się do korzeni Sébastiena Loeba, możemy poznać prawdziwy charakter mistrza, który za kierownicą rajdówki nigdy nie miał sobie równych i ustanowił rekordy, których prawdopobnie nikt już nie pobije.“ - Cezary Gutowski.

Autor: Paweł Bulski

Foto: Auto Świat
Autobiografia Sebastiena Loeba