Prezesem ASO Mercedes-Benz Autotrade jest Jacek Jerschina, znany i utytułowany kierowca rajdowy, zaś Dyrektorem Zarządzającym nowej koncesji został Andrzej Nosiński, związany od lat ze światem polskiej motoryzacji.

Dawna koncesja została odnowiona, nowy zarząd przeprowadził szereg zmian mających na celu podniesienie jakości oferowanych usług. Salon sprzedaży i serwis zostały zmodernizowane, stały się bardziej przyjazne i funkcjonalne by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów i zapewniać im satysfakcję na poziomie Marki, którą reprezentują.

Kwalifikacje doświadczonej już kadry handlowców i techników są stale doskonalone poprzez profesjonalne szkolenia by zapewnić 100% satysfakcji klientom.

Nowa koncesja Mercedes-Benz Autotrade oferuje nową jakość kompleksowych usług zarówno przy zakupie samochodu jak i całej obsługi posprzedażnej czego dowodem jest fakt, iż po kilku miesiącach działalności Autotrade stał się rozpoznawalnym dilerem z trójramienną gwiazdą w herbie, i ważnym graczem na rynku samochodów Premium w Warszawie.