"To wspaniała okazja do integracji oraz dialogu!" - tymi słowami Michał Cabaj, Specjalista ds. projektów marketingowych i PR ŠKODA Polska otworzył I Zlot Fanów ŠKODY 2013.

Podczas zlotu, dorośli mogli szlifować swoje umiejętności jazdy pod okiem doświadczonych instruktorów Szkoły Auto ŠKODA, zdobywając certyfikat. Wydarzeniu towarzyszyło wiele atrakcji, takich jak wybór najpiękniejszego auta zlotu, konkursy sprawnościowe “waga płaczu” i zakładanie łańcucha na koło samochodowe na czas. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych uczestników zlotu, dla których przygotowano specjalne animacje i konkursy z nagrodami.

Wszyscy mieli okazję obejrzeć z bliska najnowsze modele ŠKODY, w tym Nową Octavię RS oraz Nowego Superba Combi. Po zakończeniu wszystkich konkursów oraz wręczeniu nagród i certyfikatów, dzień pełen dobrej zabawy zakończyło wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku w rytmach muzyki granej przez DJ’a.

"Wszystkim przybyłym, w tym członkom klubów Octavia Club Polska, Fabia Club Polska, Skodovka Club oraz Škoda Club Polska, serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w zlocie i znakomitą wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku powtórzymy to wspaniałe spotkanie w szerszym gronie" - podsumował Michał Cabaj, Specjalista ds. projektów marketingowych i PR.