Na zaprezentowanych zdjęciach widać, że nowy Hyundai i30 zyska ostrzejsze i bardziej wyraziste rysy. W informacji prasowej czytamy, że zdjęcia przedstawiają najatrakcyjniejszą wersję – N Line. Przeprojektowane zostały zderzaki, nowy kaskadowy grill ze zmienionym wzorem wypełnienia, który optycznie poszerza samochód. Dopełnienie stanowią nowe reflektory LED ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej w kształcie litery V, które sprawiają imponujące pierwsze wrażenie.

To jednak wszystko co na razie zdradził nam Hyundai. Kolejne zdjęcia mają pojawić na stronach koreańskiego producenta w najbliższych tygodniach. Widoczne na nich będą nowe tylne zderzaki, tylne światła oraz nowe wzory 16-, 17- i 18-calowych felg aluminiowych. Zmodernizowano również wnętrze, dodając nowy zestaw wskaźników cyfrowych i większy wyświetlacz o przekątnej 10,25 cala. Auto w pełnej krasie zobaczymy zaś podczas samochodowego salonu w Genewie.

Wiadomo też, że Hyundai wprowadzi także wersję N Line do modelu i30 w nadwoziu kombi, co oznacza, że sportowa wersja wyposażenia będzie teraz dostępna we wszystkich wersjach nadwozia nowego i30.