Skoda Fabia jest kolejnym modelem, który wkrótce przejdzie zabieg modernizacji. Auto otrzyma design przedniej części identyczny jak w modelach Rapid, Octavia i Superb. Wszystko wskazuje na to, iż tak zmodyfikowaną wersję po raz pierwszy zobaczymy już podczas wrześniowego salonu samochodowego IAA 2013 we Frankfurcie nad Menem.

W celu uatrakcyjnienia aktualnej oferty, coraz gorzej sprzedającego się modelu, producent wprowadził dwie wersje limitowane. Pierwsza to Skoda Fabia Reaction, która bazuje na wersji Active. Charakterystycznymi nowymi elementami są m.in. czarne elementy designu nadwozia jak dach, spoiler, grill i lusterka zewnętrzne. Czarne elementy pojawiły się także w przednich reflektorach i światłach mgłowych. Zamontowano 16-calowe czarne obręcze kół Comet z metali lekkich. We wnętrzu znajdziemy elementy skórzane na trójramiennej kierownicy, dźwigni zmiany biegów i ręcznym hamulcu. Fotel kierowcy otrzymał regulację wysokości, a deska rozdzielcza pochodzi z wersji Ambition.

Drugą wersją limitowaną jest Skoda Fabia Combi Monte Carlo, która wpisuje się w 112-letnią sportową tradycję czeskiej marki. Auto to bazuje na wersji Ambition, ale ze sportowym zawieszeniem i czarnymi elementami designu nadwozia oraz 16-calowymi obręczami kół Comet z metali lekkich.