Od dzisiaj z Newsweekiem premiera na DVD „Igrzyska Śmierci. Wpierścieniu ognia”, kontynuacja światowego hitu w reżyserii Francisa Lawrence’a.W filmie opartym na powieści Suzanne Collins występują Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks, Liam Hemsworth i Woody Harrelson.

Po zakończeniu i wygraniu 74. Głodowych Igrzysk Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) oraz Peeta Mellark (Josh Hutcherson) wyruszają na Tournee Zwycięzców do każdego z dystryktów Panem.W trakcie podróży dowiadują się o fali zamieszek, do której przyczynili się, łamiąc reguły igrzysk. Aby je powstrzymać, muszą udawać zakochanych – jednak Peeta naprawdę kocha Katniss.Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że przygotowania do 75. Głodowych Igrzysk wiążą się z zaskakującym obrotem spraw i dotychczasowi zwycięzcy będąmusieli po raz kolejny stanąć przeciwko sobie na arenie.

Druga część sagi udowadnia, że sequele wcale nie muszą być gorsze od oryginału. Wartka akcjaprzeplatana mądrymi wątkami miłosnymi, dobre aktorstwo oraz zapierające dech kostiumy i efekty specjalne (wynik dwukrotnie zwiększonego budżetu – do 140 mln. dolarów) sprawiają, że na widza czeka dwie i pół godziny świetnej rozrywki.

„IgrzyskaŚmierci. W pierścieniu ognia” na DVD z Newsweekiem już w sprzedaży!

Do kupienia w kioskach i dobrych sklepach oraz z darmową dostawą na www.igrzyska.literia.pl